Офіційно: принц Гаррі та Меган переїздять із Кенсінгтонського палацу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новим місцем проживання стане котедж у Вінздорі.

Новина про переїзд королівського подружжя принца Гаррі та Меган з'явилася ще у листопаді минулого року. Тоді навіть називалося кілька причин через які, було ухвалене таке рішення.

Однак тільки зараз інформацію офіційно підтвердили у Кенсінгтонському палаці.

Принц Гаррі та Меган_1
Associated Press

"Цей давно запланований переїзд забезпечить постійну підтримку роботи герцога і герцогині, коли у них буде своя сім'я і коли вони переїдуть в свою офіційну резиденцію у Фрогморскій котедж", - йдеться у заяві Букінгемського палацу.

Незабаром Меган Маркл і принц Гаррі переїдуть з Кенсингтонського палацу до котеджу в Віндзорі, а їхній офіс - до Букінгемського палацу. Тепер у двох королівських сімей будуть окремі офіси.  

Меган, Кейт, Гаррі, Вільям
Associated Press

"Королева дала свій дозвіл герцогу і герцогині Сассекським заснувати свій домашній офіс в Букінгемському палаці. У подружжя з'являться свій фахівець з комунікацій, який буде звітувати перед міністром зв'язку королеви, Доналом МакКейб, і цілий штат інших співробітників, які допоможуть їм працювати на благо держави", - повідомляє видання The Mirror з посиланням на заяву палацу.

За повідомленнями наближених до королівської сім'ї, зміни грядуть вже цієї весни.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ зявилась інформація, що будинок ретельно підготували, щоб він був "ідеальним", а ремонт та перебудова резиденції обійшлася приблизно у 3 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції