Офіційно: принц Гаррі та Меган залишать народження дитини в таємниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Подружжя вирішило не показувати немовля одразу після його народження.

Королівське подружжя принца Гаррі та Меган, які вже за кілька тижнів стануть батьками, виступили з неочікуваною заявою.

Як повідомляє видання The Associated Press з посиланням на Кенсінгтонький палац, майбутні батьки зауважили, що вони хочуть зберегти деталі народження дитини в таємниці і не будуть позувати на сходинках лікарні, щоб показати обличчя свого новонародженого малюка, так як це робили Кейт Міддлтон та принц Вільям.

Однак повідомляється також, що через пару днів після народження, новоспечені батьки мають намір повідомити про це публічно і показати зроблену професійним фотографом фотосесію.

"Герцог і герцогиня Сассекські дуже вдячні за добрі побажання, які вони отримують від людей з усієї Англії і з усього світу. Їхні королівські високості ухвалили рішення зберегти плани щодо народження їхньої дитини в таємниці. Герцог і герцогиня з нетерпінням чекають можливості поділитися захопливими новинами з усіма, але поки вони хочуть відсвяткувати народження малюка у вузькому колі", - йдеться у заяві Кенсінгтонського палацу.

Позиція герцогів не з'являтися на сходинках лікарні також може бути обумовлена тим, що вони не є прямими нащадками королівського престолу, на відміну від старшого брата Гаррі принца Вільяма та його дружини Кейт.

Нагадаємо, днями повідомлялося, що Меган планує народжувати вдома у новій резиденції - Фрогмор-котеджі, куди вони з Гаррі нещодавно переїхали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції