Офіційно: Сніжана Єгорова розлучилася із Мухарським

Офіційно: Сніжана Єгорова розлучилася із Мухарським

Дата публікації
Перегляди
8868
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Офіційно: Сніжана Єгорова розлучилася із Мухарським

Єгорова розповіла про зворушливе привітання від дітей / Фото: Світське життя

Зірка не планує відкликати претензій стосовно виплати аліментів.

Українська актриса Сніжана Єгорова, яка пожалілася на "самотній" рік, не сумує через відсутність привітань із днем народження від колишніх чоловіків, йдеться у "Світському житті".

23-го лютого зірці виповнилося 44 роки, які вона зустріла із посмішкою та у колі друзів і дітей.

"Все на цій землі в'яне, але тільки не ми. Років після 30-ти в мене було декілька важких днів, але потім я зрозуміла, що все одно, навіть, якщо я вимкну телефон та проведу весь день у ліжку, мене наздоженуть мої друзі. Я зрозуміла, що від цього нікуди не подітися, потрібно просто все прийняти", - переконана Сніжана.

Акторка поділилася із Катериною Осадчою зворушливим привітанням від своїх малюків.

"Вони співали мені Happy Birthday та говорили: "Матусю, яка ти гарна". У Вані зараз нова тема – він зараз говорить: "Мамочко, яка ти добренька". І так ми цілувалися та обіймалися", - зазначила зірка.

Не забули дітлахи Сніжани і про подарунки для зіркової мами.

"Арина та Ваня взагалі поки далекі від грошових еквівалентів. Вони взагалі живуть в "комунізмі": у них все є і воно отримується звідкілясь. А Андрійко запитував у мене, що б я хотіла отримати. У нього є своє гроші, які йому дарували на Дні народження. Я йому на це відповіла, що в мене все є і я б хотіла, щоб він дочитав книгу, яку вже читав достатньо давно. І він зробив мені такий подарунок, він її дочитав", - похизувалася багатодітна матуся.

Єгорова наголосила, що нарешті отримала офіційне розлучення із Мухарським.

"Бойфрендів, на жаль, у мене немає. Я у цьому сенсі примітивне створіння, я просто двічі вийшла заміж, із задоволенням народила п'ятьох дітей, і зрештою наразі одноосібно несу відповідальність за усіх цих дітей. Мені образливо, що мої прекрасні діти не гідні таких батьків. Але я дуже вдячна моїм друзям, серед яких є дуже багато гідних чоловіків, які не є моїми бойфрендами, а являються моїми френдами, справжніми друзями. І вони дуже багато зробили для моїх дітей. Семен не привітав мене із днем народження, а батько моїх молодших дітей тим паче не привітав мене. Я думаю, він досі святкує наше розлучення, яке відбулося буквально напередодні мого дня народження, 16-го лютого. Розлучення відбулося і рішення набуло врешті-решт чинності", - запевнила акторка.

Стосовно продовження судового розгляду справи про виплату аліментів, зірка зазначила, що не збирається їх припиняти заради благополуччя своїх дітей.

"Мова йде не про аліменти і про моє утримання, а про утримання його власних дітей. Тяганина триватиме, і я не планую відступати. І я не хочу власними руками грабувати своїх дітей. Я вважаю, що мій колишній чоловік може платити, повинен платити, якщо він - батько", - підсумувала Сніжана.

Нагадаємо, Єгорова прокоментувала звинувачення Мухарського на свою адресу.

Сніжана Єгорова офіційно розлучилася напередодні дня народження

Сніжана Єгорова офіційно розлучилася напередодні дня народження

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
8868
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація