Перейти до змісту
Офіційно: TAYANNA відмовилася від участі у нацвідборі на "Євробачення"

Офіційно: TAYANNA відмовилася від участі у нацвідборі на "Євробачення"

Артистка передумала змагатися за можливість представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі.

Сьогодні, 22 січня, стане відомий порядок виступів учасників нацвідбору на "Євробачення 2019", імена яких оголосили раніше.

Серед претендентів на поїздку до Ізраїлю від України, де цьогоріч відбудеться міжнародне пісенне змагання була заявлена співачка TAYANNA. Однак щойно зірка у своєму Instagram повідомила, що ухвалила рішення відмовитися від участі у нацвідборі.

"Вчора ввечері я прийняла дуже непросте, але усвідомлене для себе рішення. Бiльше я не братиму участь у національному відборі на "Євробачення". Вiрю, що так буде краще для всіх. Сподіваюся, що ви поставитесь до цього з повагою та розумінням. Iнодi всесвіт не дає тобi чогось не тому, що ти цього не заслуговуєш, а тому, що ти заслуговуєш чогось іншого. Аби це пiдтвердити, вiдчуваю, що саме зараз я маю зробити цей вибір", - пояснила своє рішення TAYANNA.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Друзi, вітаю! Маю для вас важливе повідомлення. Вчора ввечері я прийняла дуже непросте, але усвідомлене для себе рішення. Бiльше я не братиму участь в Національному відборі на Євробачення. Вiрю, що так буде краще для всіх. Сподiваюсь, що ви поставитесь до цього з повагою та розумiнням. Iнодi всесвіт не дає тобi чогось не тому, що ти цього не заслуговуєш, а тому, що ти заслуговуєш чогось іншого. Аби це пiдтвердити, вiдчуваю, що саме зараз я маю зробити цей вибір. Я впевнена, що знайдуться артисти, які не потрапили до переліку учасників, але яким квиток до Ізраїлю потрібніше, ніж мені. А ще з часом, я все ж таки зрозуміла, що головне змагання в житті творчої людини – це змагання з собою. Отримати перемогу в ньому можна лише за однієї умови – бути щирим з собою та мати силу приймати непрості рішення. Я поважаю та люблю всю нашу команду, яка вірить в мене та весь цей час робила все, щоб ми досягнули цієї амбітної мети. Але я кажу Ні. Досить. Наразі я поринаю в те, що мене дiйсно захоплює - запис нового альбому та пiдготовка до сольного концерту. Я вдячна всім за підтримку весь цей час. Для мене це дуже важливо і саме це мене надихає. Своєю музикою обiймаю кожного! Ваша Tayanna.

Публикация от TAYANNA (@tayanna_reshetnyak)

Разом з тим виконавиця повідомила, що береться за запис альбому та підготовку до сольного концерту.

"Я поважаю та люблю всю нашу команду, яка вірить в мене та весь цей час робила все, щоб ми досягнули цієї амбітної мети. Але я кажу Ні. Досить", - додала артистка.

Нагадаємо, Tayanna заявила, що її участь у відборі на "Євробачення-2019" залежить від Андрія Данилка.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин