Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Офіційно: В'ячеслав та Марина Узелкови більше не пара

Дружина боксера повідомила новину у своєму мікроблогу.

Після 22 років стосунків відоме подружжя В'ячеслав та Марина Узелкови офіційно розлучилися.

Про це, після низки чуток, підтвердила дружина боксера на своїй сторінці Instagram.

"Зараз, коли я пишу ці рядки, у мене тремтять руки. Я дуже переживаю за наших діток, за батьків, рідних, близьких, і за тих, хто дуже вірив в нашу пару, сім'ю і любов. Повірте, я кажу щиро, все це було! Тому, що прожити 22 роки як сім'я неможливо без кохання. У ньому з'явилися наші прекрасні, неймовірні діти, Роберт і Олівія. І мені зараз дуже важко про це говорити, але зі Славою ми, офіційно, вже не пара", - заявила Марина.

Однак жінка зазначила, що вони з чоловіком залишилися друзями і попросила не шукати винних.

"Це життя. І так трапляється, що два кораблі, що йдуть в одному напрямку, розходяться, тому, що у кожного з них з'являється інший маршрут напрямку руху. Ми це взяли разом. І ми рухаємося далі, не знижуючи обертів. А я, як і раніше, буду, безсумнівно, радіти твоєму, Славо, щастя і успіхів", - зворушливо написала екс-дружина боксера.

Також Узелкова ніжними словами подякувала за зустріч з чоловіком.

"Я вдячна Богу і долі за зустріч з тобою. Ми багато чого навчили один одного, набули безцінного досвіду. Випробували багато прекрасних почуттів і емоцій. Найголовніше - батьки прекрасних діток! Не завжди було солодко. Наше життя було зіткане з різних випробувань і перешкод. Але, ми завжди гідно їх долали. Нехай, це наше рішення не стане тому винятком, і буде пройдено нами обома гідно. Не тільки в очах світу, але, і одне перед одним", - підписала Марина чорно-білий спільний знімок з чоловіком.


Наприкінці свого повідомлення Узелкова зазначила, що "будь-які почуття цінні, коли вони не напоказ" і додала, що не варто вважати, що їхня історія закінчилася погано. І, заради їхніх дітей, попросила користувачів бути лояльними і коректними в своїх коментарях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції