Офіційно: Віктор Павлік одружується з 25-річною концертною директоркою

Офіційно: Віктор Павлік одружується з 25-річною концертною директоркою

Фото: instagram.com/repyahovakate

Четверта наречена молодша від коханого майже на 30 років.

Український співак Віктор Павлік, оголені фото якого показала його ексдружина, вчетверте одружується, йдеться у "Світському житті".

Так, 53-річний виконавець зізнався, що він з Катериною Реп’яховою одружиться 2020 року.

"Ще незрозуміло коли, чи в травні, чи в червні, десь Катя там на зірках ворожить та вираховує. Вона дуже хоче цього весілля", – поділився співак.

Фото: instagram.com/repyahovakate

Також знаменитість додав, що його та наречену весілля у високосний рік ніяк не бентежить. "Ми в це не віримо, навпаки, 2020 дуже крута цифра", – запевнив Павлік.

Крім того, виконавець хіта "Шикидим" поділився, що вже давно познайомився із майбутньою тещею. Мама Катерини старша від Віктора на чотири роки.

"Мені не дуже і цікаво, як її мама відреагувала на нашу різницю у віці, головне, що ми з Катею кохаємо одне одного", – розповів артист.

Фото: instagram.com/repyahovakate

Зауважимо, що Віктор Павлік був одружений тричі – першою його дружиною була дівчина на ім'я Ліда, яка народила йому сина. Потім у співака були стосунки зі Світланою з Узбекистану, які тривали вісім років і у яких народилася донька Христина.

Потім Павлік не встояв перед красою танцівниці Лариси, з якою він одружувався двічі. У них народився син Павло. 2016-го року Павлік розлучився з Ларисою та почав зустрічатися з Катериною Реп'яховою. 2020 року концертна директорка стане четвертою дружиною зірки.

"Мені колись наворожили п’ять одружень. Втім, мені дуже хочеться вже зупинитися на четвертому, бо вже 55 років на носі, дорослі діти і троє внуків, ну і ще Катя захоче дітей", – зізнався Павлік.

Віктор Павлік збирається одружитися вчетверте

Віктор Павлік збирається одружитися вчетверте

Нагадаємо, не так давно наречена Віктора Павліка емоційно відреагувала на звинувачення його ексдружини.

Повʼязані теми:

Наступна публікація