Огнєвіч на Каннському кінофестивалі зустріла турецьку "Роксолану" і заспівала для Бандераса

Артистка спробувала себе у ролі репортера програми.

Ювілейний 70-й Каннський кінофестиваль - в розпалі, і цього тижня телепроект "Світське життя" традиційно готує для своїх глядачів репортаж із цієї найпрестижнішої культурної події світу. 

Зірковим репортером програми на Лазуровому узбережжі Франції стала Злата Огнєвіч. У Канні співачка уперше приміряла на себе роль світського хронікера й разом зі знімальною групою "Світського життя" потрапила на найгучніші вечірки й прем'єри фестивалю. 

Огнєвіч Світське життя Канни_1
Світське життя
Огнєвіч стала репортером «Світського життя»

Перший досвід інтерв'ю в ролі журналістки у Злати стався з "відчайдушною домогосподаркою" Євою Лонгорією. Прихильники програми "Світське життя" в Інстаграмі, побачивши фото Злати з Євою, відзначають надзвичайну схожість зірок одна з одною.

Огнєвіч Світське життя Канни_5
Світське життя
Огнєвіч стала репортером «Світського життя»

"Бойове хрещення" в інтерв'ю з голівудською зіркою українська співачка пройшла з легкістю, і вже наступного вечора на гучній вечірці ювелірного бренду відпрацьовувала нові навички з Антоніо Бандеросом. З красенем-актором співачка одразу знайшла спільну мову, і навіть заспівала йому пісню з легендарного фільму "Королі мамбо", в якому юний Бандерас отримав свою першу англомовну роль.

Огнєвіч Світське життя Канни_6
Світське життя
Огнєвіч стала репортером «Світського життя»

Не уникла запитань Злати Огнєвіч для "Світського життя" й зірка серіалу "Величне століття" Мер'єм Узерлі, яка стала шалено популярною після виконання ролі Роксолани. Каннський кінофестиваль - мало не перший захід, який акторка відвідала після тривалого мовчання, народження доньки та скандального розриву з нареченим. Тому не пропустіть ексклюзивне інтерв'ю з нею у "Світському житті".

Огнєвіч Світське життя Канни_7
Світське життя
Огнєвіч стала репортером «Світського життя»

До свого нового амплуа Злата Огнєвіч підійшла дуже серйозно: протягом кількох тижнів перед кінофестивалем посиленно відшліфовувала англійську вимову та готувала чималеньку валізу з сукнями, в яких буде сяяти на червоних хідниках. Зусилля не минули даремно: зіркова репортерка "Світського життя" виглядала наче голлівудська зірка.  

Огнєвіч Світське життя Канни_8
Світське життя
Огнєвіч стала репортером «Світського життя»

Ексклюзив "Світського життя" зі Златою Огнєвіч про Каннський кінофестиваль дивіться в ефірі вже цієї суботи, 27-го травня, о 23-10, на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції