Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Огнєвіч пригадала, як співала для Осадчої у "Танцях з зірками" десять років тому

Злата розсекретила свої вподобання в оновленому проекті.

Співачка Злата Огнєвіч, яка наприкінці вересня взяла участь у київському концерті Андреа Бочеллі, почула від тенора багато компліментів, йдеться у "Світському житті".

"Від Андреа Бочеллі  пролунала на мою адресу купа компліментів стосовно професіоналізму, підготовки. Я залишилася задоволеною, але мені було дуже мало. Мені хтілося ще співати,і я не вірила, що це все коїться зі мною", - зізнається артистка.

Злата спілкувалася із Катериною Осадчою на концерті-триб'юті Джексона і припустила, що можливо, в майбутньому заспіває із голограмою Майкла.

Десять років тому Огнєвіч співала у "Танцях з зірками", а нині повернулася в один із ефірів у ролі співведучої. Зірка пригадала, як співала під час номеру Осадчої.

ВідеоЗлата Огнєвіч розповіла, з ким мріє заспівати на одній сцені

"Я тоді співала і для тебе. Ти тоді робила такі фуете. Я ж не знала, що ти так гарно танцюєш, що в тебе така розтяжка. Я просто дивилася і милувалася. Коли я працювала тоді у "Танцях з зірками", то завдяки грошам, які там заробила, я змогла собі вперше в житті пошити нормальну гарну сукню, купити дорогу косметику. І зараз, коли  десять років потому я повернулася… Певно, мрії таки збуваються, якщо дуже-дуже цього хотіти", - стверджує виконавиця.

У Злати є свої улюбленці на паркеті "Танців з зірками".

"У мене є дві улюблені пари на проекті, це Надя Дорофєєва і Женя Кот. І я дуже люблю Ахтема Сеітаблаєва і Олену Шоптенко. Особливо, коли я от була наживо і дивилася їхній номер, я просто стояла і плакала. Я витирала собі сльози, щоб перед кадром якось усміхнено виглядати. Тому що це було настільки чуттєво і проникливо", - підкреслює Огнєвіч.

Нагадаємо, нещодавно Злата Огнєвіч представила оригінальний кавер на свій запальний хіт "Танцювати".

Залиште свій коментар

Вибір редакції