Оголена Астаф’єва та роздягнена Полякова: у Мережі з’явився трейлер секс-комедії "Свінгери"

Оголена Астаф’єва та роздягнена Полякова: у Мережі з’явився трейлер секс-комедії "Свінгери"

Дата публікації
Перегляди
39к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оголена Астаф’єва та роздягнена Полякова: у Мережі з’явився трейлер секс-комедії "Свінгери"

У широкий прокат стрічка вийде від 1 січня 2018 року.

Сьогодні у мережі з’явився офіційний трейлер першої української секс-комедії "Свінгери", де головні ролі зіграли Даша Астаф’єва та Оля Полякова.

Вже у трейлері глядачі зможуть роздивитися пружні сідниці Астаф’євої та довгі ноги Полякової. Також у стрічці зіграли Михайло Кукуюк, Ганна Саліванчук, Любомир Валівоць, Олексій Вертинський та інші.

Фільм вийде у всеукраїнський кінопрокат від 1 січня 2018 року.

Сюжет:

"Свінгери" – це українська версія латвійського кінохіта 2016 року від продюсерів проекту “Світське життя з Катериною Осадчою”. Усіх персонажів стрічки об”єднує бажання флірту – з партнером на вечорі свінгу чи з випадковим знайомим на балконі.

Заможний альфа-самець Ігор нудьгує в компанії своєї дівчини Ілони – гламурної світської левиці, яка більше за нього самого любить його гроші й хоче стати дизайнеркою піжам за його рахунок. Тим часом в хрущовку повертається з роботи лікар-пульмонолог Андрій: його дружина Ірина в халаті та бігуді вимагає сексу, на який у нього немає ані сил, ані бажання. 10 років рутини у шлюбі вбили будь-яку пристрасть у цій парі.

Ігор та Ірина підбурюють своїх партнерів вдатися до сексуального експерименту – свінгерського вечора.  Що буде, якщо ці пари поміняються партнерами?

Тим часом 30-річну вчительку англійської Свєту виставив оголеною на балкон коханець, коли його дружина раптово повернулася до квартири. Врятувати і обігріти її може тільки сусід по балкону Денис. Але вечір перестає бути томливим, коли на порозі у Дениса з’являється продюсер Едуард.

Наступна публікація