Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оголена Кароль у воді та м'язистий чоловік: співачка представила чуттєвий кліп на нову композицію

Артистка презентувала відео на пісню "Сила высоты".

Українська співачка Тіна Кароль, яка нещодавно розповіла, як посватала рідного брата до сестри Ірми Вітовської, представила нову чуттєву відеороботу на пісню "Сила высоты".

"Сила высоты" - це пісня про відданість жінки своєму чоловікові яка покірно оберігає його", - так охарактеризувала нову чуттєву композицію Тіна Кароль.

У досить спокусливому кліпі естонський режисер Хіндрек Маасік зробив ставку на жіночність і спокусливість самої Тіни Кароль, обігруючи в кліпі граційність її звабливого образу, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Одним із образів співачки стала її поява у блискучому обтислому комбінезоні, у якому співачка демонструє свою струнку фігуру. У іншому образі виконавиця постає оголеною з мокрим волоссям, визираючи з води та прикриваючи груди руками.

Також у відеороботі в епізодах з'являється м'язисте чоловіче тіло та оголене жіноче.

ВідеоТіна Кароль презентувала новий спокусливий кліп до пісні "Сила висоти"

"Сила висоти" від Тіни Кароль! Співачка презентувала нове чуттєве і спокусливе відео до своєї пісні. Режисером кліпу став естонський кліпмейкер Хіндрек Маасік.

Тіна Кароль презентувала новий спокусливий кліп до пісні "Сила висоти"

"Кліп на пісню Тіни Кароль "Сила высоты" - це еталонне відображення краси жінки. Тіна надихає знімати такі чуттєві, художні, тонкі за змістом роботи. Її сексуальність делікатна, її магнетизм в деталях. Переступаючи через шаблони сьогохвилинних запитів, я хотів показати в цьому кліпі ясну, красиву, щиру картину, як би це зробив будь-який художник. Для багатьох в мистецтві Тіна Кароль є музою, і для мене зокрема", - прокометував відеороботу режисер кліпу Хіндрек Маасік. 

Музику і слова ліричної пісні написав Єгор Солодовников, автор знаменитого хіта Тіни Кароль "Сдаться ты всегда успеешь".

Нагадаємо, нещодавно Потап покепкував з емоційного співу Тіни Кароль.

Залиште свій коментар

Вибір редакції