Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На широкі екрани еротична комедія вийде 1 березня.

Сьогодні, 23 січня, вийшов офіційний постер відвертої української комедії "Свінгери 2".

Як і в першій частині популярного фільму, у сиквелі знялися Оля Полякова, Михайло Кукуюк, В'ячеслав Довженко, Дар’я Астаф’єва, Анна Саліванчук та Олексій Вертинський. Але в продовженні історії з‘явилися і нові селебріті-персонажі: Дзідзьо і Монро.

У сиквелі провокаційної комедії головний герой - бізнесмен Ігор (Михайло Кукуюк) втратив чоловічу силу, його жінка Ілона (Оля Полякова) готова на все, аби підняти його потенцію. Діапазон фантазії Ілони безкрайній. Від рольових ігор до уроків у секс-гуру. До речі, цього самого секс-гуру, інструктора з тантричного сексу, в "Свінгерах 2" саме зіграв одіозний Дзідзьо. Що ж саме допоможе Ігорю повернути собі чоловічу силу? І до чого тут вибори президента України? Можна буде побачити в кінотеатрах вже напередодні весни. На широкі екрани "Свінгери 2" виходять від 1 березня 2019.

Для постеру комедії спеціальну фотосесію акторів зробила зірковий фотограф Соня Плакидюк - їй вдалося якнайкраще передати грайливий характер фільму та сексуальність головних зірок фільму.

Нагадаємо, раніше Дзідзьо розповів, як зголосився на тантричний секс з Олею Поляковою у "Свінгерах 2".

Залиште свій коментар

Вибір редакції