Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оголена Зої Кравіц через 30 років  відтворила фотосесію матері та зізналась, що заручена

Дочка Ленні Кравіца стала героїнею відомого глянцю.

Відома акторка, дочка Ленні Кравіца Зої повторила образ своєї матері Лізи Боні, взявши учать у відвертій фотосесії для популярного глянця.

Оголена 29-річна зірка серіалу "Велика маленька брехня" прикрасила обкладинку та стала героїнею листопадового номеру видання Rolling Stone.

Зої Кравіц_6
rollingstone.com

Проте примітно те, що Зої повністю відтворила знімання 1988 року, де головною героїнею була її мама, актриса Ліза Боні, якій на той момент було 20 років і вона була на другому місяці вагітності. Єдина різниця тільки в тому, що якщо Боні позувала для обкладинки напівоголеною, прикрившись білою сорочкою, то Кравіц з'явилася перед камерою зовсім без одягу.

Ліза Боні
instagram.com/zoeisabellakravitz
Ліза Боні

Але окрім відвертих знімків, Зої зробила у інтервю виданню кілька приголомшливих зізнань.

Зої Кравіц_2
rollingstone.com

Так, зірка повідомила, що виходить заміж.

Зої Кравіц_5
rollingstone.com

Акторка сказала "так" своєму коханому, акторові Карлу Глусману, ще в лютому. Просто забула про це розповісти шанувальникам.

"Так, я заручена. Я ще нікому про це не говорила, тобто не оголошувала на весь світ. Хотіла зберегти в таємниці", - заявила зірка.

За словами Зої, Карл розпланував цілий романтичний сценарій - акторка повинна була отримати пропозицію руки і серця в Парижі, але цьому перешкодила робота. У підсумку, все сталося вдома, але при запалених свічках і під пісні Ніни Сімон.

"Я була в піжамі. Мені здається, навіть трохи п'яна. Коли він почав обіймати мене, я відчула, як швидко б'ється його серце. Я запитала: "Малюку, з тобою все гаразд?" Я прямо злякалася за нього", - повідомила Кравіц.

Також знаменитість розповіла, що піддалася домаганням на зніманнях, коли їй було близько 19 років.

"Я не буду називати імен, тому що не хочу зруйнувати чиєсь життя. Але я працювала з режисером, який доставляв мені відчутні незручності. Я була молода, 19 або 20 років, і ми були на зніманнях, жили в одному готелі. І це було на кшталт: "Можна мені зайти в твій номер?". Абсолютно неприйнятно. Він заходив в гримерку і чіпав моє волосся. Або: "Дай мені подивитися на твій костюм - повернешся?". Це ніколи не нормально, особливо з боку людей з владою", - розповіла Зої.

Нагадаємо, нещодавно популярна співачка Лілі Аллен у своїх мемуарах розповіла, про те як колись цілувалася з Зої Кравіц.

Залиште свій коментар

Вибір редакції