Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Знамените подружжя відсвяткувало річницю вінчання.

Український музикант і тренер-переможець "Голосу країни" Сергій Бабкін, який поділився, що їх поєднало з дружиною Сніжаною, відсвяткував з коханою річницю від дня вінчання.

Так, знамените подружжя повторило обітниці на честь 10-ї річниці вінчання. До цієї важливої події Сергій та Сніжана наважилися на доволі сміливу фотосесію у стилю "ню" для видання JetSetter.

На фотографіях закохані постають в образах Адами та Єви – абсолютно оголені Бабкіни обіймаються під деревами.

В інтерв’ю виданню одна з найзразковіших зіркових пар зізналася, що був у їхньому житті період, коли вони ледь не розійшлися.

"Це тоді народилася пісня "Пробач". Була у нас така історія, вона єдина, коли ми ледь не розійшлися назавжди. Сніжана вже була на валізах, зібрала всі речі", - почав розповідати Бабкін.

Своєю чергою Сніжана зауважила, що поки не буде ділитися причиною їхнього конфлікту, але років через 25 хоче видати книгу, у якій розповість все про їхні з Сергієм стосунки.

"А причина дійсно була велика, я вже була на сумках і навіть викликала кума з машиною, щоб він завантажив туди всі мої речі і за один раз відвіз, але не вийшло", - пригадала неприємний момент Бабкіна.

Сергій же поділився, що тоді відчув, як земля йде з-під ніг. Музикант плакав.

"Це не було ридання, а виття як у вовченяти. Але я так і не поїхала, у нас обох було бажання бути разом. Ми зробили все, щоб врятувати ситуацію і не тільки все повернути, але і примножити", - зізналася дружина Бабкіна.

Нагадаємо, у жовтні минулого року подружжя Бабкіних вперше показало свій розкішний будинок. Відома пара запросила до себе в гості Катерину Осадчу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції