Охоронці співачки Світлани Лободи напали на журналістів телеканалу 1+1

Охоронці співачки Світлани Лободи напали на журналістів телеканалу 1+1

Фото: Прес-служба Loboda

Охоронці погрожували прострілити коліно водієві телеканалу 1+1, після чого насильно відібрали усі записуючі відеоприлади.

У неділю, 5 березня, під час зйомок будинку Світлани Лободи, на знімальну групу телеканалу 1+1 зі зброєю напали охоронці співачки. 

Журналісти готували матеріал для програми "Українські сенсації". Матеріал про специфіку  роботи папараці, хобі та захоплення зірок вийде на 1+1 у суботу, 11 березня, о 20:15.

Автомобіль знімальної групи "Українських сенсацій" був заблокований двома машинами охорони співачки, у одній з яких був чоловік зі зброєю. Демонструючи пістолет і молоток, троє охоронців погрожували прострілити коліно водієві телеканалу 1+1, після чого насильно відібрали усі записуючі відеоприлади, а саме відеокамеру та машинний відеореєстратор.

"У мене складається враження, що від статусу своєї "зірковості" деякі особистості просто втратили ґрунт під ногами. Сприймаючи себе зірками й богами в одній особі, вважають, що можуть робити все що завгодно та залишатися безкарними", − коментує Олександр Дубінський, продюсер департаменту журналістських розслідувань 1+1 медіа.

На місце інциденту журналісти викликали поліцію, яка зафіксувала заяву знімальної групи телеканалу 1+1 про перешкоджання журналістській діяльності, а також зафіксувала факт пограбування та пообіцяла притягнути винних до відповідальності.

"Дії охоронців співачки підпадають під ст. 171 Кримінального Кодексу України про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, адже наша знімальна група займалася підготовкою матеріалів власного розслідування, тобто безпосередньо виконувала свої професійні обов'язки, під час яких мала право здійснювати письмові, аудіо- та відеозаписи із застосуванням необхідних технічних засобів",  − зазначає Тетяна Смирнова, директор з юридичних питань 1+1 медіа.

Повʼязані теми:

Наступна публікація