Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Океан не мовчить": Вакарчук хоче зробити "демократичний" концерт на ВДНГ

Музикант поділився ідеєю, яка прийшла до нього під час прогулянки парком.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який декілька тижнів тому прокоментував протистояння Зеленського та Порошенка, поділився з фанами ідеєю.

Днями музикант прогулювався територією ВДНГ і подумав, а чому б тут не зробити концерт "Океану Ельзи". Цим Вакарчук поділився з шанувальниками у соцмережах.

"Я тут йшов поруч і подумав, а чому б тут не зробити несподівано концерт гурту "Океан Ельзи". Наприклад, на день Києва, 26 травня. Отак взяти і зробити. При чому, поставити сцену на 360 градусів, зробити її доступною для перегляду, зробити одну суцільну фан-зону, жодних сидячих місць, жодної VIP-зони. Демократичний концерт з демократичними цінами в демократичній країні. Мені здається, це класна ідея", - сказав Вакарчук.

Окрім того, музикант вже й вигадав назву для концерту.

"Я хочу запитати, що думаєте ви? До речі, це запитання і до наших шанувальників, і до музикантів гурту "Океан Ельзи", вони теж ще не знають про цю ідею. Якщо всі за, то давайте візьмемо і зробимо. При чому, назвати концерт можна "Океан не мовчить", не мовчіть і ви", - зауважив Вакарчук.

Думки шанувальників розділилися. Одні зауважили, що це гарна ідея і вони з нетерпінням чекають на концерт. "Ідея з концертом чудова! Славо, головне, щоб цей концерт був не на підтримку Петра Олексійовича! Ця персона повинна покинути простори української політики! Ми його почули. Всі йому подякували. Він називав себе президентом Миру, нехай йде з Миром!", "Та я вже танцюю і співаю від цієї новини. І чекаю. Давайте", - пишуть одні.

Інші ж переймаються, який стан матиме галявина після цього концерту. "Святославе, дуже люблю творчість "Океану Ельзи", але боюся, що концерт буде занадто багатолюдним і гучним для території парку та прилеглого Голосіївського лісу", "Витоптати, загидити ... але зате демократичні ціни! Вважаю, що концерти повинні бути в відведених для них місцях", "моя думка – концерт це супер завжди, з задоволенням слухаю ваші пісні, тільки не розумію, навіщо руйнувати природу. Після концерту на цій поляні живого місця не залишиться", - вважають інші.

Були й ті, хто розгледіли у словах Вакарчука політичний підтекст. "Дозволю собі своєрідний "післясмак" наших виборів. Шкода, Святославе, що ви не зробили той крок, який би зніс всі стереотипи щодо Зе чи По. Тому що сенсу б не було говорити... Було б СВ, та один тур президентських виборів", "Океан не мовчить? Шановний мій друже, я є прихильником "О.Е." від 1996 з концерту на СКА у Львові, та твердо можу сказати, що зараз "О.Е." не той! Не мовчить? Та вже нічого й не треба говорити, де ж ти був раніше? Совість нації, надія думаючих, відсидівся, відмовчався, тепер пізно...надто пізно!"

Нагадаємо, що ще у лютому Святослав Вакарчук висунув три основні умови кандидатам у президенти України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції