Олег Кензов звинуватив колишню дружину у брехні: "Вона каже неправду"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Олег Кензов звинуватив колишню дружину у брехні: "Вона каже неправду"

instagram.com/okenzov_official

Музикант стверджує, що не був офіційно одружений з DJ Madonna.

Український співак Олег Кензов, який нещодавно вперше прокоментував закиди колишньої дружини Dj Madonnа, справжнє ім’я якої Наталія Ярмоленко, про домашнє насильство, наразі звинуватив її у брехні.

Так, артист у розмові з Катериною Осадчою у програмі "Світське життя" заявив, що ніколи не бив колишню і наголосив, що не перебував з нею в офіційному шлюбі.

Музикант зазначив, що те що Наталія стверджує, що вони були чоловіком та дружиною, вже є брехнею, не кажучи вже про аб'юзивні стосунки.

viva.ua

"Ось вам живий хрест. Ніколи домашнього насильства не було. Я дружину не бив. Не піднімав руку ніколи в житті. По-перше, вона була цивільною дружиною. Це правда. Тому ця людина навіть тут, як мінімум каже неправду. По-друге, ми розійшлися з нею 2017 року, вона про це тільки рік тому почала говорити. Чому про це не казати раніше? Тому що три роки тому не було пісні "По кайфу" і три роки тому у мене Катя Осадча не брала інтерв’ю. Все логічно.", - заявив Кензов.

Також музикант зазначив, що особисто з колишньою це питання не з'ясовув і публічно побажав їй щастя.

"Я не хочу її ані бачити, ані чути, ані з’ясовувати з нею нічого. Я бажаю їй щастя, знайти чоловіка, заспокоїтися вже і залишити мою сім’ю у спокої" - зазначив артист.

Наразі Кензов готується до весілля з новою коханою на ім'я Дарина, з якою він разом вже три роки. Олег освідчився коханій та подарував обручку.

"Обручка з діамантом, як я мріяла. Всі мрії здійснює, немає жодних питань. Найкращий чоловік!", - заявила наречена музиканта.

Олег Кензов розповів про хітовість своїх пісень та чому його ім`я досі не знає більшість

Олег Кензов розповів про хітовість своїх пісень та чому його ім`я досі не знає більшість

Нагадаємо, не так давно DJ Madonna розповіла, що мати не підтримала її, коли артист побив жінку. У діджейки був непростий період у житті.

Наступна публікація