Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олег Скрипка і Христина Соловій у новому кліпі розтопили лід своїм коханням

Артисти випустили кліп на трек "Зима".

Популярні українські співаки Олег Скрипка та Христина Соловій, яка показала фігуру в чорному монокіні, випустили спільний кліп.

Так, артисти записали відео на новий трек "Зима". Цю композицію Олег Скрипка називає найбільш натхненною та найбільш емоційною.

"Єдиний порятунок від цієї нескінченної холодної зими – це  близька людина. Ми часто-густо не можемо виростити кохання – і це наша проблема. І люди розходяться, люди сваряться, люди нібито вважають, що вони не підходять один одному. Але це тому, що вони не розуміють, що стосунки – це теж як жива істота. Вони мусять розвинутися", – розповів Скрипка "Сніданку з 1+1".

Олег Скрипка розумів, що не зможе сам заспівати ліричну пісню про зріле кохання. Тому зателефонував Христині Соловій.

"Я їй подзвонив, вона відразу погодилася. Відразу! Навіть не казала я подумаю, передзвоню, відразу погодилася", – зазначив виконавець

Олег Скрипка і Христина Соловій
instagram.com/o.skrypka

Зі свого боку, Христина зізналася "Сніданку", що швидко сказала "так", бо чекала на цю пропозицію.

"Була цікава дуже важлива обставина. Мені подзвонила дуже близька моя людина. Я не знаю як така чутка пішла, що Олег написав легендарну пісню і бачить її в дуеті зі мною. Чекай дзвінка. І я була вже готова", – розповіла учасниця "Голосу країни".

Відео Про що пісня Олега Скрипки і Христини Соловій "Зима" та як виникла ідея дуету

Найбільш натхненна та емоційна – так про свою композицію "Зима" говорить Олег Скрипка. Цю пісню він записав у дуеті з випускницею "Голосу країни" Христиною Соловій. Такий формат новий і для Олега, і для Христини. Та артисти швидко спрацювалися. Ба більше, вже зняли чуттєвий кліп.

Про що пісня Олега Скрипки і Христини Соловій "Зима" та як виникла ідея дуету

Артисти зустрілися  наступного дня і з першого дубля записали трек. А потім разом вирішили, що пісня потребує чуттєвого та символічного кліпу.

"Якщо ми говоримо про заморожену квітку, то це якраз і є те кохання, яке треба розігріти своїм серцем. А ляльки, це тому, що теж старий образ ще з античних часів, що в принципі ми граємо якісь ролі в житті. Там є момент, я не знаю він дуже помітний чи не помітний – ми міняємося цими ляльками. І ці речі дуже важливі. Це такий сигнал, що щоб побудувати стосунки з людиною треба принаймні в себе в голові помінятися з нею місцями", – розсекретив Олег Скрипка.

Нагадаємо, не так давно Христина Соловій представила таємничий кліп на пісню "Любий друг".

Залиште свій коментар

Вибір редакції