Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олег Винник не розуміє, чому не можна виступати в Криму

Співак дав відверте інтерв'ю стосовно виступів на півострові Крим.

Виконавець Олег Винник, який дав пресконференцію стосовно скандалу на тлі знімання у кліпі російського гурту, пояснив свою позицію стосовно виступів артистів на території півострова Крим.

Як зізнався Винник, він не розуміє, чому не можна виступати українським артистам в Криму, а ось відпочивати громадянам України на території можна.

"Багато людей їздять до Криму відпочивати, чи до родичів. Якщо артист поїде до Криму виступати для своїх співвітчизників, тоді хто він буде? Зрадником? Чому ми не можемо поїхати та виступити там? Вони ж не окупанти, це ж Крим, де живуть наші люди. То відпочити у Криму ми можемо, а виступити ми не можемо", - емоційно заявив виконавець.

Також Олег Винник висловив співчуття з приводу того, що не може виступити в Криму, проте побоюється, що його за це зацькують.

Однак на питання, чи даватиме Винник концерти у Криму відповів, що його позиція - не виступати на півострові.

"Ні, не виступаю і не погоджуюся давати концерти. Я не буду цього робити. Це моя позиція", - оголосив артист.

Зауважимо, що після того, як Олег Винник знявся у кліпі російського колективу, на артиста посипався шквал звинувачень. Прокоментував свою участь у відеороботі російського гурту та зізнався, чий півострів Крим артист під час пресконференції, яка минула 1 жовтня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції