Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олег Винник не зміг чітко відповісти, чи вважає Росію агресором

Виконавець дав пресконференцію.

Популярний співак Олег Винник, який нещодавно потрапив у скандал через участь у кліпі російського гурту, дав пресконференцію, на якій відповів на запитання журналістів, зокрема чи вважає Росію агресором.

Однак на чітке запитання журналіста виконавець не зміг дати чіткої відповіді, чи є Росія агресором.

"Ви хочете почути, що я вважаю, а я все таки хочу, щоб почули люди, які мають право в нашій країні вирішувати долю нашої країни, миру. Президент, наша влада", - саме таку відповідь дав Винник.

Також співак, якого вважають символом української естради, пояснив свою позицію тим, що він не політик, а просто виступає за мир.

"Якщо у хату зайдуть вороги, то перше, що треба зробити, це звернутися до відповідних органів, які допоможуть повернути оселю. А якщо ви самі зможете вирішити цю проблему, то можете вважати себе героєм. Я не хочу, щоб мене вважали ні героєм, ні зрадником. Мені важливий суд інакший не той, що тут на землі, і байдуже що про мене будуть говорити люди. Мені важливо те, що я роблю і, що я відчуваю і взагалі, за що я. Я ніколи в житті нікому не бажаю, щоб у них було недобре. Кожного разу на своїх концертах я бажаю всім миру. Це моя місія, мій хрест. Я хочу, щоб люди жили в мирі. Якщо є люди, які проти мене, які скажуть, що проти миру - це недобре. А я впевнений, що люди зі мною. Ті 70%, які хочуть миру в нашій країні" - зауважив Олег.

Нагадаємо, у своїй пресконференції Олег Винник також відповів на запитання "Чий Крим".

Залиште свій коментар

Вибір редакції