Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

20 тисяч львів'ян співали хіти артиста в унісон.

Український співак Олег Винник, який розповів, про що його пісня "Ніно", минулої суботи дав наймасштабніший концерт у своїй кар'єрі.

У рамках концертного туру "Ти в курсі" музикант подарував грандіозне шоу мешканцям Львова. Артист виступив на стадіоні "Арена Львів", зібравши близько 20 тисяч глядачів. Просто неба співак порадував шанувальників своїми беззмінними хітами, прем'єрами нових композицій, доброю душевною атмосферою і яскравим світломузичним перфомансом.

Для виконавця і численної фан-зони не стала на заваді навіть злива. Глядачі в унісон співали улюблені хіти артиста "Ніно", "Счастье", "Вовчиця", танцювали під запальні треки з нових альбомів Винника "Дари добро", "Пчела Майя", "Ты в курсе", "Золота", аплодували стоячи балад "Мати каже правду", "Кто я", "Передчуття". Під бурхливі овації публіки артист чотири рази виходив на біс.

Заради незабутнього шоу Винник привіз з собою десять фур зі світловою і звуковою апаратурою, а також величезними світлодіодними екранами, які заповнюють всю площу сцени. Кожна пісня супроводжувалася відео та світловими ефектами, які створюють неповторну атмосферу, що справило велике враження на глядачів. Над створенням видовищної програми працювали кілька десятків людей.

Зазначимо, всеукраїнський тур Олега Винника "Ти в курсі" включає більше десяти стадіонів країни. Наступні стадіонні концерти артиста відбудуться у Вінниці, Полтаві, Хмельницькому, Івано-Франківську, Білій Церкві, Одесі, Кропивницькому, Сумах, Рівному.

Нагадаємо, нещодавно Олег Винник розповів історію походження свого роду і прізвища. Артист також зізнався, хто створює його імідж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції