Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олег Винник пояснив, чому з лопатою у руці підтримував Поплавського

Артист виступив на підтримку партії відомого ректора.

Український співак Олег Винник, який повідомив, скільки йому пропонували грошей, аби балотуватися у президенти України, прокоментував своє рішення підтримати "Аграрну партію" на чолі з ректором КНУКіМ Михайлом Поплавським.

Минулого тижня Мережі облетіла світлина, на якій Винник з лопатою у руках підтримував Поплавського під час його передвиборчої кампанії.

"З Михайлом Михайловичем ми знайомі вже багато років. Я знаю його як професіонала і як людину. Саме тому прийняв пропозицію Поплавського допомогти йому. Сьогодні я не йду в політику, не прагну до Верховної Ради. Я повірив людині, відповідаю за себе і за свої дії", - пояснив співак у розмові з Наталією Влащенко.

Олег Винник та Михайло Поплавський

Також Винник додав, що йому не байдуже теперішнє життя людей у ​​сільській місцевості.

"Чому люди їдуть з українських сіл за кордон? Вони хочуть заробити грошей. Якби у наших селян була робота, були гідні зарплати, нікому б в голову не прийшла думка покинути свою рідну землю, свій рідний дім. Це відбувається від безвиході. Люди в селі живуть за межею", - зазначив Олег.

Крім того, співак розповів, що думає про своїх колег, які йдуть до Верховної Ради.

"Я не даю оцінок, відповідаю сам за себе, у мене є чим займатися. Але по факту, ми бачимо скільки артистів зараз йдуть до парламенту. В принципі, мені не важливо, з якої галузі люди йдуть в політику, важливо, для чого!" - підкреслив музикант.

Зауважимо, що у липні 2018-го Олег Винник став викладачем у КНУКіМ на запрошення Михайла Поплавського. Відтоді знаменитості почали добре товаришувати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції