Олег Винник розповів, як став "обрядовим старостою" на весіллі Матвієнко та Мірзояна

Співак зізнався, що не так давно познайомився з молодятами.

Український виконавець Олег Винник несподівано для гостей весілля Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна став розпорядником їхнього свята.

В коментарі журналісту ТСН Винник поділився, як молодята запрошували його стати частиною їхньої важливої події.

"Арсен запросив мене на весілля, я здивувався, часу немає, все таке… Арсен каже: "Чекай, я зараз Тоню дам". Тоді коли вже Тоня розповіла мені про ідею, чому на весілля мене запрошують, це мене вразило. Я спочатку так, відмовився, а потім все таки подумав і зрозумів, що цей шанс у людей один раз має бути. І якщо людина побажала собі такий подарунок – мене мати на своєму весіллі, думаю, відмовлятися було б недоречно. Скажімо так, вони собі захотіли такий подарунок і мені дали можливість собою зробити такий подарунок", - пояснив артист.

За словами церемоніймейстера весілля Тоні і Арсена, він самостійно складав програму для їхнього свята.

"На 99% вся програма моя, весь сценарій мій. Є в мене людина, яка мені в цьому допомагає, тому що взагалі зараз у мене графік дуже щільний. Але, слава богу, ми його зробили, цей сценарій і буквально декілька відсотків є від тих традиційних речей, як ми знаємо, як проводять весілля. Але на 99,9% все моє, авторське, суто таке, що мені пасує, скажімо так", - поділився Винник.

Сам же новоспечений розпорядник весілля вже встигнув вигадати собі професійну назву.

"Я чув як ведучі себе називають, церемоніймейстер, реєстратори шлюбу, тамада, тому подібне. Мені більш подобається обрядовий староста", - зізнався Винник.

Окрім того виконавець розповів, як же він став таким великим другом Тоні та Арсена. За словами Винника, доля звела артистів на студії Олександра Пономарьова.

"Познайомилися не так давно, у Сані Пономарьова на студії. Звичайно, що раніше ми виступали на сценах разом, але так щоб був час, аби ми посиділи, подивилися одне одному в очі і зрозуміли, що ми близькі за духом. Це сталося у Саші Пономарьова", - сказав Олег.

Нагадаємо, сьогодні, 15 червня, Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян відгуляли весілля. Пара запросила на свято лише найближчих. Серед відомих гостей новоспечених молодят були Олександр Положинський та Олександр Пономарьов.

Кореспондент ТСН, Вікторія Дмитренко 

ВідеоВинник розповів, як став розпорядником весілля Матвієнко та Мірзояна

Залиште свій коментар