Олег Винник зняв у своєму кліпі Ольгу Сумську і Аду Роговцеву

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артист поділився першими подробицями відеороботи.

Український співак Олег Винник, який випустив поп-рок версію одного зі своїх ранніх хітів, поділився першими подробицями зі знімань кліпу на цей трек.

У відео, режисером якого виступила Олена Вінярська, а автором сценарію продюсер Олександр Горбенко, взяли участь професійні актори. Серед них – легендарні зірки театру і кіно Ольга Сумська і Ада Роговцева.

"Ми дуже ретельно відбирали героїв, серед яких є легенди, артисти з великої літери. Я щасливий, що нас звела доля, з повагою ставлюся до людей, які не роздумуючи ані хвилини погодилися взяти участь в нашій історії", - прокоментував нову роботу Олег Винник.

Одна з найвидатніших акторок сучасності Ада Роговцева постане у відео в ролі матері.

"У нас було дуже багато кандидатур на цю роль. Але коли переді мною вже лежали фото всіх гіпотетичних акторів, в три години ночі прийшла думка запросити Аду Роговцеву. Я відчув, що це саме її персонаж. О 8 ранку ми зателефонували Аді Миколаївні, розповіли ідею кліпу, і вже до 10 години вона підтвердила свою участь", - розповів співак.

Олег Винник та Ольга Сумська_2
instagram.com/olegg.vynnyk
Олег Вінник та Ольга Сумська

Аж ніяк не є випадковою поява в кліпі Ольги Сумської. Скільки б разів не екранізували історію знаменитої українки в Османській імперії, саме Сумську ототожнюють з Роксоланою. Тому запитань не виникло, хто б міг її втілити.

"Я з великим задоволенням взяла участь у зніманнях. По-перше, це можливість поспілкуватися з Олегом на майданчику. Ми знайомі дуже давно, і не секрет, що я є шанувальницею його творчості. Те, що він харизматичний, магнетичний – знають всі. Але також у ньому є драматизм, акторський талант. І в цьому кліпі, мені здається, його глибина дійсно розкриється", - зізналася Сумська.

Прем'єра відео на пісню "Роксолана" запланована на 28 лютого.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому бородань Олег Винник здивував брутальним чином. Співак спробував змінити імідж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції