Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олександр Педан поділився архівними фото з власного весілля

Родина ведучого є однією з найміцніших в українському шоу-бізнесі.

Родина телеведучого Олександра Педана, який вперше познайомив з дружиною і показав свою оселю, є однією з найміцніших в українському шоу-бізнесі, йдеться у "Світському житті".

Разом з дружиною Інною Олександр вже 15 років. Як пригадав Педан, своє весілля вони з коханою святкували у "столовці хмельницького національного університету". На свято прийшло 120 осіб, 40 з яких були лише квкщики, інші – родина.

Олександр Педан_5
Світське життя
Олександр та Інна Педан

Коли Педан одружувався, йому був 21 рік, а у 22 у пари народився первісток – донька Валерія. Дружина Олександра пояснила, що на той момент не вважалося, що вони одружуються зарано. Більше того, родина нареченої усіляко натякала.

ВідеоЕкстремальні захоплення та несподівані таланти Олександра Педана

На День усіх закоханих телеведучий Олександр Педан уперше запрошує в гості і знайомить зі своєю дружиною. Чому шоумен тривалий час приховував свою половинку? Скільки грошей витрачає на власні екстремальні захоплення та які екзотичні страви готує – дивись у сюжеті.

Екстремальні захоплення та несподівані таланти Олександра Педана

"У той час всі так одружувалися, це було нормально. Мої подруги вже були заміжні. Коли прийшов час, нам почали з усіх боків натякати, що час прийшов. Тобто, і свиня в селі виросла", - пригадала Інна Педан.

"У мене села не було, я не розумію цих натяків, прикольчики. Ми приїздимо до Інни у село, і до мене всі бабусі, дідусь такий: "Ну то що, ми ріжемо свиню на літо? Свиня вже є". Я кажу: "Ріжимо". А це значить, що ріжимо свиню на весілля. А я звідки знаю це", - додав Олександр.

Олександр Педан_4
Світське життя
Олександр та Інна Педан

Нещодавно подружжя відсвяткувало кришталеве весілля. Пара зібрала найближчих у креативному фуд-просторі, де їм провели майстер-клас.

Щодо того, хто  родині Педан головний, Олександр відповів, що вони сім'я сучасна і іноді міняються ролями.

Нагадаємо, раніше Олександр Педан розповів, як підіймався на Монблан і яким екстримом займається.

Вибір редакції