Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олександр Пономарьов зняв у новому кліпі відому російську акторку

Артист представив відео на композицію "Найкраща".

Народний артист України Олександр Пономарьов, який у середині грудня випустив танцювальний трек "Найкраща", сьогодні представив кліп на цю пісню.

Ексклюзивна прем'єра відео відбулася сьогодні вранці у студії "Сніданку з 1+1". Цікаво, що у новому кліпі Пономарьова головну роль зіграла відома російська акторка Євгенія Лоза.

Олександр Пономарьов новий кліп_2
Євгенія Лоза

За сюжетом Олександр грає чоловіка, який у кафе закохується у милу, однак дещо незграбну офіціантку, яку грає Євгенія. Однак у Пономарьова є конкурент – відвідувач кафе, де працює дівчина. Наприкінці відео цей хлопець освідчується головній героїні.

ВідеоОлександр Пономарьов презентував новий кліп у "Сніданку з 1+1"

Народний артист України Олександр Пономарьов приготував сюрприз своїм шанувальникам. У "Сніданку з 1+1" він презентував новий кліп на пісню "Найкраща".

Олександр Пономарьов презентував новий кліп у "Сніданку з 1+1"

"Це відео у мене викликає післясмак, романтичний спогад, як це знімалося, як це було", - зізнався Олександр.

Олександр Пономарьов новий кліп_1
Євгенія Лоза та Олександр Пономарьов

На запитання, чи співпадає історія з кліпу з життям Пономарьова, співак відповів.

"В якомусь сенсі так, воно співпадає. Я не перевдягався в костюм СТОшника, щоб сподобатися дівчині. На мій погляд, існує проблема, коли дівчина кохає не людину, а її статки. У цьому кліпі я перевіряв цю дівчину і вона виявилася справжньою", - прокоментував артист.

Зауважимо, що Євгенія Лоза грала у таких фільмах та серіалах, як "Марш Турецького", "Каменська-3", "Попелюшка.ru" та багатьох інших.

Нагадаємо, що раніше у емоційному кліпі Олександр Пономарьов зняв ще одну знамениту крусуню – екс-Nikita Нану. Артистка зіграла головну роль у відео на трек "Полонений".

Залиште свій коментар

Вибір редакції