Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олександр Рибак показав свою квартиру та розповів, хто хазяйнує в його кухні

Співак зізнався, як заробив на квартиру в елітному районі норвезької столиці.

Норвезький співак з білоруським корінням Олександр Рибак, який вдруге замахнувся на перемогу у "Євробаченні", показав своє холостяцьке помешкання, йдеться у "Світському житті".

Квартиру в Осло Рибак придбав вже після перемоги у "Євробаченні-2009", але за його словами вона маленька та не зовсім така як у зірок.

Олександр Рибак_1
Світське життя

"Багато хто думає, що якщо перемогти на "Євробаченні", то відразу тобі приз дають мільйон євро, це не так. Але якщо розумно працювати після перемоги, тоді можна заробляти на проектах та концертах. Я працював з Віллом Смітом з Dream Works в Лос-Анджелесі. Я намагався весь час знаходити нові й нові шляхи, щоб нагадувати людям про мою творчість", - зауважив співак.

Цікаво, що 31-річний виконавець захоплюється збиранням конструкторів Lego та має коллекцію чашок, які дарують йому шанувальники із різних країн.

Олександр Рибак_3
Світське життя

"Це не просто хобі, це допомагає мені не здаватися. Lego нагадує мені, що найбільші речі починаються з найменших кроків", - філософськи прокоментував своє захоплення музикант.

Помешкання співака знаходиться у одному з найпрестижніших районів Осло, але жити саме там - це дитяча мрією Рибака.

Олександр Рибак_5
Світське життя

"Я коли був маленький, я гуляв і думав, от як би сюди переїхати. Мріяв саме про це місце. І мама тоді сказала, що, мовляв, тут тільки найзаможніші люди живуть", - пригадав Олександр.

Олександр Рибак_6
Світське життя

Але виконавець не сам хазяйнує у квартирі, він зізнався що у нього є дівчина.

"Так, є дівчина. Вона норвежка Джуліе, але російською простіше, Юля", - розповів співак.

ВідеоОлександр Рибак показав свою квартиру в Осло та розповів, навіщо іде на Євробачення вдруге

Із піснею «Fairytale» Олександр Рибак встановив рекорд, отримавши перемогу на Євробаченні. Стільки балів досі не зміг зібрати ніхто! Цього року норвезький співак білоруського походження знову штурмує пісенний конкурс. «Світське життя» вирушає в Осло, аби показати, як і чим живе знаменитий співак.  

Олександр Рибак показав свою квартиру в Осло та розповів, навіщо іде на Євробачення вдруге

Нагадаємо, Олександр Рибак встановив рекорд, перемігши на "Євробаченні-2009", оскільки стільки ж балів досі не зміг набрати ніхто. Цьогоріч норвезький співак знову представлятиме Норвегію на пісенному конкурсі в Португалії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції