Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Кравець чуттєво прокоментувала виліт з "Танців з зірками"

Олена Кравець чуттєво прокоментувала виліт з "Танців з зірками"

Артистка зізналася, що участь у проєкті подарувала їй багато емоцій.

Акторка студії "Квартал 95" та "Жіночого кварталу" Олена Кравець, яка залишила проєкт "Танці з зірками" після 12 тижнів участі, прокоментувала свій виліт з шоу.

На сторінці у фотоблогу Кравець розмістила колажі зі своїх танців на проєкті, а також світлини з танцівниками, які допомагали їй готуватися до ефірів.

"Пара номер тринадцять. Тринадцять історій... і життів тринадцять ми станцювали. Ми все сказали – собі і паркету, на крок не дійшовши до ефіру 13... Це було гарно, яскраво і сильно, боляче, весело, чесно, часом навиворіт. І дякую Йому, що в моїй книзі життя з'явилися такі кольорові картинки. Розлетілися всі блискітки, згасли софіти, у титрах залишивши лише головних героїв. Їх теж 13 ... тих, кому вдячна, що тепер ця цифра буде щасливою", - підписала такими рядками світлини Кравець.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пара номер тринадцать. Тринадцать историй... и жизней тринадцать мы станцевали. Мы всё сказали-себе и паркету, На шаг не дойдя до эфира 13... Это было красиво, ярко и сильно, Больно, весело, честно, порой наизнанку И спасибо Ему, что в моей книге жизни появились такие цветные картинки. Разлетелись все блестки, погасли софиты, В титрах оставив лишь главных героев. Их тоже 13... тех, кому благодарна, что теперь эта цифра будет счастливой) Макс, Володя и Ксюша, Игорь, Лада, Аленка, Димка, Толик, Карина, Оля, Света и Лена... Ошибки тут нет, получилось 12... 13-й в списке - каждый наш зритель. Спасибо, что верили в нас и простите, что был кое-где недотянут носочек...) ♥️@tanci1plus1 @maksleonov_official @kseniya.gorb @ladakasynets @kulyafreedom @alyona_tka4enko @zavaduk @ka_rina_ka_rina @mykytyn_tolik @dima_varan @olgaslon @rymakova @tvelinalena

Публикация от Elena Kravets (@lennykravets)

Нагадаємо, що у чвертьфіналі до зони ризику на "Танцях з зірками" потрапили такі пари: Володимир Остапчук з Ілоною Гвоздьовою, Вікторія Булітко з Дмитром Дікусаром та Олена Кравець з Максом Леоновим. В результаті рішення суддів після танцю за життя шоу покинула пара Олени Кравець та Макса Леонова, які продемонстрували два танці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції