Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Кравець емоційно розповіла, як важко їй даються постановки на "Танцях з зірками"

Зірка поділилася ексклюзивними подробицями підготовки до ефіру.

Українська акторка студії "Квартал 95", а наразі ще й учасниця проекту "Танці з зірками" Олена Кравець, весільні світлини якої днями потрапили до Мережі, наразі випустила власний влог, в якому поділилася з шанувальниками своїми вреженнями та переживаннями від участі в шоу.

У 11-хвилинному відео артистка під час поїздки автомобілем розповідає, чим насправді для неї є танці, що змушує її нервувати, боятися, але все одно чекати на чергові виснажливі тренування у репетиційнії залі.

Перше, про що повідомила Кравець, було те, що їй дуже важко даються складні елементи танців, оскільки в неї перед початком проєкту майже не було підготовки. Тому тільки після третього ефіру, в якому її розкритикувала Катерина Кухар, вона вирішила не стрибати вище голови.

"Після тетього ефіру я зробила висновок, що не треба стрибати вище голови, допоки ти не навчився стійко стояти на ногах. Ми брали доволі складні танці - фоксторот, модерн, сальсу. А це важко для людини, яка ніколи особливо не танцювала. Ми трохи переоцінили свої можливості. Цього разу такого не буде", - зізналася зірка та зауважила, що наступним танцем буде такий, де не буде складних елементів.

Також у своїй розповіді Олена заявила, що їй дуже пощастило з парнером, у якого вона багато чого навчилась.

Олена Кравець
instagram.com/tanci1plus1

"Реально, мені з ним пощастило. По-перше, він мене багато чого навчає, як партнер в танці. По-друге, він навчає мене фокусуватися на тому, що я роблю, бути самостійно і найголовніше – довіряти", - повідомила Кравець, зуваживши, що вона до такого тільки звикає.

Вона зазначила, що Макс Леонов перш ніж сказати, що вона робить не так, завжди її хвалить.

Олена Кравець
instagram.com/lennykravets

Цікаво, що у своєму влогу Олена приголомшила і неочікуваним зізнанням. Вона повідомила, що через активні навантаження вона почала набагато більше їсти.

"Ви просто не знаєте, хлопці, як я їм. Мені здається, що я зараз з’їдаю таку порцію, як мій тато, коли він був саме в розквіті сил, а він в мене міцний чоловік. Думаю, що ми з вами втрьох наїлися б, а це я з’їдаю одна, тому що, блін, такий жор. Ви розумієте, просто жереш, жереш і нічого – жодних дієт і все одно худнеш", - емоційно поділилася зірка.

Зауважимо, що вже цієї неділі, у прямому ефірі Олена Кравець та Макс Леонов станцюють пронизливе танго під пісню Алли Пугачової "Также как все", за допомогою якого зірка передасть всю складність роботи в чоловічому колективі студії "Квартал 95". 

Нагадаємо, підтримати своїх фаворитів і провести їх в наступний ефір можна, відправивши смс, а також за допомогою мобільного додатку "1plus1 video", в якому один голос дорівнює 8 смс повідомленням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції