Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Кравець про стосунки між її двійнятами: Катя страшенно переживає, якщо Ваня ударився

Зіркова мама збирається віддати молодших дітей до дитячого садочка.

Акторка Олена Кравець, яка розповіла про "Жіночий квартал", поділилася, як відсвяткувала дворіччя своїх двійнят Івана та Каті, йдеться у "Світському житті".

За словами Олени, хрещені дітей не змовляючись подарували їм однакова набори конструкторів і велосипеди.

"Двічі на два – ми назвали свято. Нам подарували два однакових подарунки. Не змовляючись, наші хрещені подарували два однакових конструктори. Це такі випадковості, яких зазвичай не буває. Ну і велосипеди звичайно, вже вік, ми вже крутимо педалі", - прокоментувала Кравець.

Разом з тим зіркова мама зізналася, що коли діти підросли, легше з ними не стало.

"Ні, я поки цього не дочекалася. Але вони хоча б почали взаємодіяти один з одним. Ваня, якщо просить сік, він говорить: "Мамо, дай Каті". Катя страшенно переживає, якщо Ваня ударився, підходить його жаліє. У них почалася дружба, любов", - поділилася Олена.

ВідеоОлена Кравець відправила своїх двійнят у садочок і очолила Жіночий квартал

Цього літа близнюкам Івану і Каті виповнилося два рочки, Олена відправила своїх двійнят у садочок і встигла очолити Жіночий квартал. Секрети закулісного життя нового проекту – допитувалася Катя Осадча.

Олена Кравець відправила своїх двійнят у садочок і очолила Жіночий квартал

Кравець має намір вже віддати дворічних дітей до садочка бо відчуває, що вони цього прагнуть і готові до цього.

"Так, ми йдемо до садочка, тому що, мені здається, вони переросли вже всіх нянь, їм потрібно вже розвиватися далі, вони хочуть, вони готові. По них це видно. Ми знайшли садочок неподалік від школи і йдемо туди", - поділилася планами акторка.

За словами Олени, їм з чоловіком вдалося відпочити влітку разом.

"Малюків ми відправили до Коблевого. Там зовсім нещодавно з’явився новий еко-парк готель і там було дуже добре. Нам сподобалося, сосни, море, харчування. А з чоловіком поїхали відпочити до Греції", - прокоментувала Кравець.

Нагадаємо, Олена Кравець зізналася, що захопилася медитаціями. Акторка медитує за методом, який в Україні просуває режисер Девід Лінч.

Залиште свій коментар

Вибір редакції