Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Кравець розповіла, чи спілкується зараз з Володимиром Зеленським

Дружина президента є кумою акторки.

Після того, як лідер "Студії квартал 95" Володимир Зеленський став президентом України Олена Кравець жартує, що "кварталівці" можуть все. З президентською родиною у її сім'ї стосунки не змінилися, горда, що може назвати їх своїми друзями.

Проте зараз друзі спілкуються дуже мало, йдеться у програмі "Життя відомих людей".

"Я розумію. Точніше, як, я не розумію і не можу осягнути весь той обсяг клопоту, завдань, викликів з якими він зіштовхується щодня, тому намагаюся його не чіпати. Я не розумію, як це. Мені здається, це можна збожеволіти", - сказала Олена.

Відео Чому Олена Кравець відселила свою 15-річну доньку жити окремо та чи втомилася від "Кварталу"

Вона – головна жінка "Вечірнього кварталу". Олена Кравець реалізувала себе як акторка, гумористка, дружина та мама трьох дітей. Тільки журналістці ЖВЛ Марині Синьоокій вона відверто розповіла, як обірвалися дві її вагітності та як вона прожила цей непростий період. Чому акторка відселила свою 15-річну дочку жити окремо та чи втомилася від "Кварталу"? Ексклюзивно в інтерв'ю – тільки у ЖВЛ.  Повні випуски дивіться на 1+1 video

Чому Олена Кравець відселила свою 15-річну доньку жити окремо та чи втомилася від "Кварталу"

Кравець також зізналася, що в захваті від того, як тримається її подруга і кума – перша леді України Олена Зеленська.

"Вона дуже гідно, по-жіночому і в той же час неймовірно сильно якось транслює себе і взагалі. Ну, мені подобається, вона не суперечить собі, вона не надто високої думки про себе, вона така і є. Тобто, раптом звідкись в ній з'явився цей ресурс, потенціал, ну, тому що, умовно, немає виходу. Я їй говорила, що я б не змогла. Вона каже: "Та перестань, ти теж, я на тебе дивлюся, ти ось це ось, ось це ось, як ти це береш, усміхаєшся". Я кажу: "Це все інше. Ти розумієш, я на сцені України, а ти на світовій арені - це взагалі інші масштаби", - поділилася Кравець.

Амбіцій стати першою леді у акторки немає. Вона просто дружина свого чоловіка. Інколи готує йому борщі і нині абсолютно щаслива.

Нагадаємо, Олена Кравець вперше зізналася, що перед тим,як народити своїх двійнят Катю та Ваню, у неї сталися два викидні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції