Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Кравець та Євген Кошовий розповіли, чим займаються в самоізоляції

Олена Кравець та Євген Кошовий розповіли, чим займаються в самоізоляції

Актори студії "Квартал 95" не мають часу нудьгувати.

Цієї суботи о 21:30, в ефірі "1+1" відбудеться прем'єра другого випуску "Вечірнього Кварталу", записаного без глядачів, після введення в країні карантину.

А поки актори студії розповіли, чим займаються в самоізоляції. Крім щоденних виходів в прямі ефіри в своїх соцмережах, зірки "Кварталу" активно проводять час на карантині і навіть відкривають в собі нові таланти.

Олена Кравець малює за номерами і пече печиво

"Чесно кажучи, мені подобається зараз перебувати вдома, адже я роблю те, до чого раніше просто не доходили руки. Скажімо так, доповнюю прогалини: готую, прибираю, розбираю шафи, читаю і дивлюся фільми. Ще відкрила для себе малювання за допомогою стікерів за номерами. Прикольна штука. Виявляється, є ще дуже багато ігор для інтровертів, які вимагають досить тривалого часу на роздуми. А я таке дуже люблю. А ще у дітей зараз такий вік, коли їм весь час хочеться щось готувати. Їм подобається возитися з міксером, борошном. Тому ми постійно щось фантазуємо на кухні. Ось на днях вони мене "розкрутили" на мигдальне печиво"

Актори Вечірнього Кварталу_5
Студія "Квартал 95"
Колаж з відео в stories Олена Кравець

Юрій Ткач розучує на гітарі нові пісні

"Ще на початку карантину я взяв у Стьопи ігрову приставку, оскільки у нього їх дві. До цього я не хотів її купувати, боявся призвичаїтися. А зараз часу багато, можна і "погратися". Від самого початку ми закупили продукти першої необхідності, аби якомога рідше виходити на вулицю. Крім того, по дому у нас скрізь стоять дезінфектори. Щоб підняти собі настрій, ми навіть вирішили влаштувати своєрідний Новий рік. Цього року нам подарували височенну штучну ялинку, дві частини якої лежали у нас в спальні. І ось ми вирішили знову їх зібрати і влаштувати собі свято.

Актори Вечірнього Кварталу_7
Студія "Квартал 95"
Юрій Ткач з родиною

А ще я повернувся до гри на гітарі, згадую якісь старі пісеньки і шукаю в інтернеті нові, щоб вивчити. Але в основному ми з дружиною, звичайно, розважаємо нашу доньку Лізу, бо їй же нудно, на вулицю виходити не бажано. Головне - не впадати в зневіру. Скоро цей стан закінчиться, і все буде добре".

Актори Вечірнього Кварталу_8
Студія "Квартал 95"
Юрій Ткач

Юрій Великий збирає корабель і влаштовує перестановку

"Незважаючи на те, що зараз період більше "відпочинкового" характеру, я все одно щось роблю, продумую проєкти, які в майбутньому можу реалізувати. Перебуваючи вдома, я намагаюся записувати свіжі пародії для свого каналу та для програми "Чисто News", в якій вони виходять. Це необхідно. Тому що зараз саме той час, коли люди перебувають в якомусь інформаційному вакуумі, через яке іноді і виникає паніка. У мене самого після прочитання новин про вірус, економічну кризу падає настрій, і я починаю приймати все близько до серця. Тому якісь відволікаючі речі, які змушують посміхнутися, саме в такий період дуже важливі. А ще я планую добудувати корабель. З дитинства займаюся моделюванням. І з 2008 року у мене в шафі стоять два кораблі, які з різних причин не були добудовані. Ось нарешті настав час їх дістати і доклеїти".

Актори Вечірнього Кварталу_9
Студія "Квартал 95"
Юрій Великий

Степан Казанін придумує з сім'єю нові страви

"Мені здається, на карантині ми з сім'єю тільки те й робимо, що готуємо і їмо. А ще дивимося телевізор і збираємо лего. Три рази на тиждень я виїжджаю на знімання "Чисто News" і виходжу в магазин за продуктами. А так, напевно, час проводимо, як і всі. З сином граємо в "стрілялки", займаємося якимись ручними виробами, вирізаємо щось з дерева чи аркуша. Важко в цьому світі придумати щось нове, тим більше, сидячи в чотирьох стінах. В основному, звичайно, рятує Інтернет і соціальні мережі. Чесно кажучи, я і сам вже готовий на стінку лізти, тому хотів би від кого-небудь почути пораду, як ще себе зайняти. Але все одно, бадьорість духу ми не втрачаємо. У цьому плані найбільше рятують комедійні серіали.

Актори Вечірнього Кварталу_3
Студія "Квартал 95"
Степан Казанін з дружиною

Хоча, якщо карантин знову продовжать, то і серіали можуть закінчитися. Тоді будемо самі щось знімати, тільки в домашніх умовах. А взагалі, я думаю, що після карантину вся країна доволі так погладшає. Поки ми готуємо за рецептами з Інтернету, але відчуваю, вже скоро доведеться самим щось вигадувати. Ми вже і голубці готували, і сациві, і харчо, і окрошку. У нас правило - готуємо всією сім'єю, і всі беруть активну участь".

Євген Кошовий будує з дочками вежу

"Ми накупили багато настільних ігор і намагаємося їх якось освоювати. З улюблених ігор – Дженга. Вона універсальна, підходить для дітей будь-якого віку, тобто, як для молодшої Серафими, так і для Варі. Що стосується навчання, то, звичайно, Варя продовжує вчитися віддалено. Допомоги поки моєї не просить, каже, що все сама.

Актори Вечірнього Кварталу_1
Студія "Квартал 95"
Євген Кошовий з доньками
Актори Вечірнього Кварталу_2
Студія "Квартал 95"
Молодша донька Євгена Кошового

Я їй довіряю, але вона розуміє, що все це до пори, до часу. Тобто, якщо потім виявиться, що вона "сачкує", буде гірше, ніж зараз прийти і звернутися за допомогою. А взагалі, слава богу, у нас є можливість вийти на подвір'я, бо ми живемо за містом. Ясна річ, що наша сім'я ніколи раніше не проводила стільки часу вдома разом, тому намагаємося знаходити у всьому позитивні моменти. Ми - не панікери".

Залиште свій коментар

Вибір редакції