Олена Мозгова розповіла, що тато помер у неї на руках: "Мама намагалась його врятувати"

Олена Мозгова розповіла, що тато помер у неї на руках: "Мама намагалась його врятувати"

Олена Мозгова розповіла, що тато помер у неї на руках: "Мама намагалась його врятувати"

instagram.com/mozgovaolena

Продюсерка розповіла про останній день життя артиста.

Українська продюсерка Олена Мозгова поділилася болючими спогадами про смерть батька, співака та композитора Миколи Мозгового.

Артист пішов з життя 30 липня 2010 року. На сторінці у Facebook донька зірки пригадала, що весь липень вона жила з батьками. Каже, що такого давно не було, втім, зараз вважає, що підсвідомо відчувала, що то було останнє літо з татом. Олена розповіла про останній день життя легендарного знаменитості.

"Ми говорили, говорили, говорили, розказували одне одному так багато, ніби не розмовляли все життя… Я ніколи б собі не простила, якби не провела той спекотний липень поруч з ним… У той вечір я приготувала його улюблену гречку, саме так, як він любив, як готувала бабуся, і котлетки зі щуки. Він пішов спати, сказав, що втомився і хоче прилягти раніше… А зранку я почула істеричний крик мами: "Олено, тато вмирає!". А далі все, як у найгіршому жахітті... Мама, яка відчайдушно намагалась його врятувати і завести дихання і серце, потім "швидка" з розрядами і уколами, крики, плач, істерики…" – поділилася продюсерка.

facebook.com/olenamozgova1

Мозгова додала, що батько помер у неї на руках.

"Він помер на моїх руках, я чула, як він видихнув і пішов у кращий світ… У світ, де нема злості, підлості, заздрості, підступності, брехні… З якими він все життя боровся і з якими миритись просто не міг", – зазначила вона.

Вчора, в 11 роковини смерті рідної людини, Олена сходила до церкви та разом зі священником та рідними поїхала на Байкове кладовище, де похований співак.

facebook.com/oleksandr.drabinko

Нагадаємо, нещодавно Олена Мозгова нажахала розпухлою рукою після численних крапельниць. Продюсерка проходить курс лікування.

Наступна публікація