Олена Мозгова вперше розповіла, з якою хворобою бореться: "Підтвердився діагноз"

Олена Мозгова вперше розповіла, з якою хворобою бореться: "Підтвердився діагноз"

Олена Мозгова / Фото: facebook.com/olenamozgova1

Наслідками хвороби стали болі та параліч м'язів.

Українська продюсерка Олена Мозгова, яка на початку липня повідомила про проблеми зі здоров'ям, вперше розповіла про свою хворобу.

Олена, яка не любить жалітися та розповідати про особисте на публіку, про свій стан заговорила, оскільки її обурили юзери. Днями продюсерка повернулася зі Скадовська, з фестивалю "Чорноморські ігри". Диванні критики одразу закидали Мозговій, що, мовляв, якщо людина їздить по фестивалях, то не так вже їй і зле.

"Розумієте, якщо я публікую фотографії, на яких я маю гарний вигляд, тексти, в яких я не нию і не жаліюсь, це не означає, що "в Багдадє всьо спокійно..". Що "вигляд на мільйон, жодних ознак хвороби", "може то ви собі придумали, коли хворіють не їздять по фестивалях"... І таке інше. Це не зовсім адекватна реакція у будь-якому випадку", - наголосила Олена.

Олена Мозгова на фестивалі / Фото: facebook.com/olenamozgova1

Вона поділилася, що поки їздила, робились чергові аналізи і підтвердився діагноз.

"Знайдена причина, наслідки якої я лікувала майже два місяці. Так, я впоралась за цей час з нереальними болями та паралічем  м'язів половини обличчя і ще чималою кількістю "приємностей", які несе в собі ця інфекція. По факту аналізів це хвороба Лайма чи бореліоз", - констатувала Мозгова.

Олена поділилася, що у неї попереду тривале лікування і подякувала друзям, які завжди поруч і підтримують її.

Нагадаємо, що місяць тому Олена Мозгова розповіла, що має проблеми зі здоров'ям. Тоді продюсерка припустила, що має грижу спини. А декілька тижнів тому Мозгова нажахала розпухлою рукою після численних крапельниць. Продюсерка проходила курс лікування.

Повʼязані теми:

Наступна публікація