Олена Мозгова встановить пам'ятник знаменитому батьку біля палацу "Україна"

Така ідея прийшла в голову Олені та директору палацу.

Українська продюсерка Олена Мозгова організовує цьогоріч два концерти поспіль пам'яті свого знаменитого батька, композитора Миколи Мозгового.

Як і минулоріч, концерт відбудеться у палаці "Україна". За словами Мозгової, на сцену вийдуть молоді артисти, які представлять твори Мозгового у сучасній обробці, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Олена пояснила, що вирішили зробити два концерти, оскільки минулого року не всі охочі змогли потрапити.

"Минулого року всі не змогли потрапити, тому Роман Недзельський, гендиректор "України" запропонував: "Давай зробимо два дні, бо в один день всі не влізуть", - сказала Олена.

Також Мозгова зізналася, що частина грошей з проданих квитків піде на встановлення пам'ятника Миколі Мозговому біля палацу "Україна".

"Ми хочемо з Недзельським зробити пам'ятник татові біля службового входу. Вже є проект, дуже класний. Там така буде лавка, він сидітиме. Можна буде з ним посидіти, поспілкуватися, випити кави. Такий у нас задум", - розповіла продюсерка.

Зауважимо, що концерти пам'яті Миколи Мозгового відбудуться 27 та 28 листопада в палаці "Україна".

Олена Мозгова розповіла про організацію концерту пам'яті свого батька

Олена Мозгова – український продюсер, єдина донька відомого співака та композитора Миколи Мозгового. Минуло 6 років, як не стало Миколи Мозгового, але Олена продовжує нести батькову пісню людям. Кожного року вона збирає артистів, аби прозвучали пісні, які продовжують жити в душах мільйонів. Олена розповіла, про організацію концерту. Вечір пам'яті Миколи Мозгового відбудеться 27 та 28 листопада на сцені Палацу "Україна".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: