Олена Шоптенко про реакцію чоловіка на пристрасні танці з Сеітаблаєвим: Він мене ревнує

Зірка зізналася, що коханий намагається не показувати своїх ревнощів.

Танцівниця Олена Шоптенко, якій у партнери на "Танцях з зірками" дістався харизматичний актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв, розповіла, як чоловік ставиться до її палких танців на проекті.

В коментарі сайту ТСН.ua Шоптенко зізналася, що коханий її ревнує, проте намагається не показувати цього.

"Чоловік, безсумнівно, мене ревнує, правда, він цього не демонструє. Він не хоче мене засмучувати. Він чудово розуміє, що я люблю свою роботу. Будь-який нормальний чоловік ревнуватиме", - сказала Олена.

Ми поцікавилися у артистки, чи пробувала вона станцювати з чоловіком, на що Олена відповіла:

"Так, ми пробували декілька разів. Зараз дуже мало часу. Але глобально, я точно танцюватиму з коханим чоловіком. Це найчудовіше. Ніщо не замінить танець з коханою людиною. Та поки ми нічого конкретного не вивчили. Через брак часу. Ми не так довго разом, але, я думаю, що що-небудь обов'язково. Я б дуже хотіла, щоб ми вивчили аргентинське танго. Це чудовий танець, дуже чуттєвий і не важкий", - зауважила танцівниця.

Стосовно того, як Олені танцюється з Ахтемом Сеітаблаєвим на головному паркеті країни, зірка поділилася, що їй подобається, як актор "не говорить, а робить".

Танці з зірками третій ефір_5
прес-служба каналу "1+1"
Олена Шоптенко та Ахтем Сеітаблаєв

"Він дуже працьовитий, старанний, зібраний. Мені дуже подобається, як він не говорить, а робить. Це стосується всього. Мені навіть нема необхідності змушувати його щось робити", - розхвалила свого партнера Олена.

Водночас танцівниця зізналася, що на початку проекту були певні труднощі з Ахтемом під час репетицій.

"Певний час мені було важко зрозуміти, йому подобається, чи ні. У нього дуже серйозний, сконцентрований вираз обличчя, просто важко зрозуміти, як він ставиться до того чи іншого руху. Він просто робить. Поступово ми навчилися розмовляти, я запитую і отримую відповідь", - поділилася знаменитість.

Дивіться оновлені "Танці з зірками" щонеділі о 21.00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар