Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Шоптенко розповіла про свого нового чоловіка. Ексклюзив ТСН.ua

Хореограф вийшла заміж за підприємця.

Сьогодні відомий український хореограф Олена Шоптенко в ексклюзивному коментарі сайту ТСН.ua розповіла, що вийшла заміж.

Обранцем зірки став підприємець Олексій Іванов. У розмові з нами Шоптенко поділилася, як познайомилася із чоловіком і чим він полонив її серце.

"Ми познайомилися рік тому під час робочого проекту. Це був танцювальний проект. Олексій був дуже цікавим, ми почали працювати разом. Було цікаво спілкуватися з ним", – сказала Олена.

За словами Шоптенко, перш ніж одружитися, вони із Олексієм зустрічалися півроку.

Як саме коханий освідчився Олені, вона розповідати не стала: "Я думаю, що він не хотів, аби я відповідала на це запитання. Це дуже особисте", – пояснила хореограф.

Однак Олена зізналася, що вийшла заміж 15 жовтня. Пара не стала влаштовувати пишного свята.

"Ми абсолютно спокійно відсвяткували. Ми вдвох, без нікого, без свідків пішли разом і розписалися", - поділилася Шоптенко.

Щодо того, чи планують молодята в майбутньому організувати весілля, зірка відповіла: "Подивимось. Це залежить від нас, від наших побажань, настрою".

Також Олена розповіла нам, що її колишній чоловік Дмитро Дікусар привітав її з заміжжям.

"Дмитро привітав мене з днем весілля. Звичайно. Ми з ним спілкуємося, ми лишилися у гарних стосунках. Деякі лишилися робочі моменти також. Так що все гаразд. Він мене привітав – мені було дуже приємно", – розповіла хореограф.

Нагадаємо, раніше Олена Шоптенко була заміжня за хореографом Дмитром Дікусаром. Пара побралася у червні 2013 року. У квітні цього року Шоптенко повідомила, що вони з Дікусаром розлучилися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції