Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Шоптенко розповіла про свого нового чоловіка. Ексклюзив ТСН.ua

Олена Шоптенко розповіла про свого нового чоловіка. Ексклюзив ТСН.ua

Хореограф вийшла заміж за підприємця.

Сьогодні відомий український хореограф Олена Шоптенко в ексклюзивному коментарі сайту ТСН.ua розповіла, що вийшла заміж.

Обранцем зірки став підприємець Олексій Іванов. У розмові з нами Шоптенко поділилася, як познайомилася із чоловіком і чим він полонив її серце.

"Ми познайомилися рік тому під час робочого проекту. Це був танцювальний проект. Олексій був дуже цікавим, ми почали працювати разом. Було цікаво спілкуватися з ним", – сказала Олена.

За словами Шоптенко, перш ніж одружитися, вони із Олексієм зустрічалися півроку.

Як саме коханий освідчився Олені, вона розповідати не стала: "Я думаю, що він не хотів, аби я відповідала на це запитання. Це дуже особисте", – пояснила хореограф.

Однак Олена зізналася, що вийшла заміж 15 жовтня. Пара не стала влаштовувати пишного свята.

"Ми абсолютно спокійно відсвяткували. Ми вдвох, без нікого, без свідків пішли разом і розписалися", - поділилася Шоптенко.

Щодо того, чи планують молодята в майбутньому організувати весілля, зірка відповіла: "Подивимось. Це залежить від нас, від наших побажань, настрою".

Також Олена розповіла нам, що її колишній чоловік Дмитро Дікусар привітав її з заміжжям.

"Дмитро привітав мене з днем весілля. Звичайно. Ми з ним спілкуємося, ми лишилися у гарних стосунках. Деякі лишилися робочі моменти також. Так що все гаразд. Він мене привітав – мені було дуже приємно", – розповіла хореограф.

Нагадаємо, раніше Олена Шоптенко була заміжня за хореографом Дмитром Дікусаром. Пара побралася у червні 2013 року. У квітні цього року Шоптенко повідомила, що вони з Дікусаром розлучилися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції