Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Шоптенко вперше прокоментувала народження сина і розповіла, як минули пологи

Олена Шоптенко вперше прокоментувала народження сина і розповіла, як минули пологи

Також зірка поділилася, чи був присутнім на пологах її чоловік.

Український хореограф і фіналістка "Танців з зірками" Олена Шоптенко, яка 9 червня стала мамою, вперше прокоментувала народження сина Олексія.

В ексклюзивному коментарі сайту ТСН.ua зірка розповіла, як минули пологи та чи був на них присутній чоловік танцівниці.

За словами Олени, вона почувається щасливою у своєму новому статусі, проте ще не до кінця встигла розібратися у почуттях.

"Почуваюся щасливою. Цей статус абсолютно новий для мене і у мене поки що було не багато часу розібратися в своїх почуттях, але щоб я почала посміхатися, йому досить просто сопіти", - сказала молода мама.

Олена Шоптенко

Шоптенко зізналася, що за два дні до пологів захворіла і до пологового будинку їхала з температурою, з якою досі бореться.

"Мені здавалося, що я до всього готова і з усім впораюся, але вже в процесі виявилося, що я ні до чого не готова, але поратися доведеться. Дуже ускладнює ситуацію, що за два дні до пологів я захворіла і тому до пологового будинку їхала з температурою, з якою ми боремося досі. Так що ночами я поки не сплю не через дитину, а через себе. На щастя, син мені допомагає тим, що поки просто спить", - поділилася Олена.

На запитання, чи був присутній чоловік Олени Олексій на пологах, зірка відповіла, що коханий одразу навідріз відмовився перебувати під час самого процесу, пояснюючи це своєю вразливістю. Однак у найвідповідальніший момент коханий Шоптенко був поряд, щоправда, за стіною пологового залу.

Олена Шоптенко з чоловіком Олексієм

"Мій чоловік одразу навідріз відмовився бути присутнім на пологах, посилаючись на вразливість і сказавши, що не хоче щоб лікарі займалися ним, а не мною. А в результаті не відходив ані на хвилину, контролюючи все і всіх і в процесі пологів перебував за три метри. Але за стіною пологового залу", - розповіла Олена.

Як раніше повідомив чоловік танцівниці, вони назвали малюка Олексієм – так само звуть і коханого Олени. Ми поцікавилися, чому саме таке ім’я батьки обрали сину.

"Рішення було дуже швидким. Коли ми дізналися, що буде хлопчик, чоловік сказав, що є всього два варіанти імені, які йому подобаються. З двох я вибрала це. Але мені дуже подобається, що у мене тепер постійно буде Олексій Іванов, поки його велика копія зайнята на своїх проектах (сміється)".

Нагадаємо, що Олена Шоптенко стала мамою минулої суботи, 9 червня. Танцівниця народила сина. Для зірки це первісток.

Про свою вагітність Олена дізналася, коли брала участь у проекті "Танці з зірками". Однак про цікавий стан танцівниці на той момент знав лише її партнер за паркетом Ахтем Сеітаблаєв.

Олена Шоптенко та Ахтем Сеітаблаєв
Олена Шоптенко та Ахтем Сеітаблаєв

Зауважимо, що вже восени стартує новий сезон проекту "Танці з зірками". А от чи візьме у ньому участь Олена Шоптенко, залишається загадкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції