Олена Шоптенко вперше прокоментувала народження сина і розповіла, як минули пологи

Дата публікації
Перегляди
26к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Олена Шоптенко вперше прокоментувала народження сина і розповіла, як минули пологи

Також зірка поділилася, чи був присутнім на пологах її чоловік.

Український хореограф і фіналістка "Танців з зірками" Олена Шоптенко, яка 9 червня стала мамою, вперше прокоментувала народження сина Олексія.

В ексклюзивному коментарі сайту ТСН.ua зірка розповіла, як минули пологи та чи був на них присутній чоловік танцівниці.

За словами Олени, вона почувається щасливою у своєму новому статусі, проте ще не до кінця встигла розібратися у почуттях.

"Почуваюся щасливою. Цей статус абсолютно новий для мене і у мене поки що було не багато часу розібратися в своїх почуттях, але щоб я почала посміхатися, йому досить просто сопіти", - сказала молода мама.

Шоптенко зізналася, що за два дні до пологів захворіла і до пологового будинку їхала з температурою, з якою досі бореться.

"Мені здавалося, що я до всього готова і з усім впораюся, але вже в процесі виявилося, що я ні до чого не готова, але поратися доведеться. Дуже ускладнює ситуацію, що за два дні до пологів я захворіла і тому до пологового будинку їхала з температурою, з якою ми боремося досі. Так що ночами я поки не сплю не через дитину, а через себе. На щастя, син мені допомагає тим, що поки просто спить", - поділилася Олена.

На запитання, чи був присутній чоловік Олени Олексій на пологах, зірка відповіла, що коханий одразу навідріз відмовився перебувати під час самого процесу, пояснюючи це своєю вразливістю. Однак у найвідповідальніший момент коханий Шоптенко був поряд, щоправда, за стіною пологового залу.

Олена Шоптенко з чоловіком Олексієм

"Мій чоловік одразу навідріз відмовився бути присутнім на пологах, посилаючись на вразливість і сказавши, що не хоче щоб лікарі займалися ним, а не мною. А в результаті не відходив ані на хвилину, контролюючи все і всіх і в процесі пологів перебував за три метри. Але за стіною пологового залу", - розповіла Олена.

Як раніше повідомив чоловік танцівниці, вони назвали малюка Олексієм – так само звуть і коханого Олени. Ми поцікавилися, чому саме таке ім’я батьки обрали сину.

"Рішення було дуже швидким. Коли ми дізналися, що буде хлопчик, чоловік сказав, що є всього два варіанти імені, які йому подобаються. З двох я вибрала це. Але мені дуже подобається, що у мене тепер постійно буде Олексій Іванов, поки його велика копія зайнята на своїх проектах (сміється)".

Нагадаємо, що Олена Шоптенко стала мамою минулої суботи, 9 червня. Танцівниця народила сина. Для зірки це первісток.

Про свою вагітність Олена дізналася, коли брала участь у проекті "Танці з зірками". Однак про цікавий стан танцівниці на той момент знав лише її партнер за паркетом Ахтем Сеітаблаєв.

Олена Шоптенко та Ахтем Сеітаблаєв

Зауважимо, що вже восени стартує новий сезон проекту "Танці з зірками". А от чи візьме у ньому участь Олена Шоптенко, залишається загадкою.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
26к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація