Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Шоптенко згадала свій перший танцювальний конкурс

Зірка також розповіла, коли вперше здобула перемогу.

Хореограф і фіналістка "Танців з зірками" Олена Шоптенко, яка 9 червня народила первістка, пригадала свій перший танцювальний конкурс.

За словами Олени, їй тоді було 7 років і вона мала непереборну віру у те, що обов’язково переможе.

"Я не пам'ятаю деталей, але дуже чітко пам'ятаю свій настрій і впевненість. Я була абсолютно впевнена, що ми переможемо. Так, напевно, можуть бути впевнені в чомусь лише діти, але мій настрій на перемогу і віру в неї не могло зломити ніщо", - поділилася Шоптенко спогадами у Instagram.

Проте, продовжила танцівниця, на своєму першому конкурсі вона посіла п’яте місце і ще шість років після цього нічого не вигравала.

"Перша перемога трапилася, якщо мені не зраджує пам'ять, у 13. Відтоді я знаю, що який би не був настрій і віра в перемогу, але гарувати все-одно доведеться. Працювати, щоб програвати і ще сильніше працювати, щоб вигравати", - наголосила Олена.

 

Мой первый танцевальный конкурс случился со мной когда мне было 7 лет. Я не помню деталей, но очень четко помню свой настрой и уверенность. Я была абсолютно уверена, что мы победим. Так наверное могут быть уверены в чем-то только дети, но мой настрой на победу и веру в неё не могло сломить ничто. Каждую секунду до и каждую секунду во время турнира я чётко знала, что я уже победитель! На своём первом танцевальном конкурсе я заняла 5е место и ещё 6 лет после я никогда ничего не выигрывала. Первая победа случилась, если мне не изменяет память, в 13. С тех пор я знаю, что какой бы ни был настрой и вера в победу, но пахать все-равно придется. Работать, чтобы проигрывать и ещё сильнее работать, чтобы выигрывать. Вера без практики это просто мечты, а вера и усердная работа – это уже цели. Так в карьере, так в личной жизни, в материнстве и в отношениях. Впереди очень интересная осень и я верю, что все получится очень круто. И как хорошо, что я чётко знаю, что просто верить недостаточно.

Публикация от ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko)

Хореограф додала, що попереду на неї чекає дуже цікава осінь і вона вірить у те, що у неї все вийде.

"Віра без практики - це просто мрії, а віра і старанна робота - це вже цілі. Так в кар'єрі, так в особистому житті, в материнстві і в стосунках. Попереду дуже цікава осінь і я вірю, що все вийде дуже круто. І як добре, що я чітко знаю, що просто вірити недостатньо", - підсумувала пост зі своїми роздумами зірка.

Нагадаємо, що Олена Шоптенко вперше стала мамою 9 червня. Танцівниця народила сина, якого вони з чоловіком назвали Олексієм. Про свою вагітність Олена дізналася, коли брала участь у проекті "Танці з зірками". Однак про цікавий стан хореографа на той момент знав лише її партнер за паркетом Ахтем Сеітаблаєв.

Зауважимо, що вже восени стартує новий сезон проекту "Танці з зірками". А от чи візьме у ньому участь Олена Шоптенко, залишається загадкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції