Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Степаненко офіційно подала на розлучення з Петросяном

Сьогодні у суді відбувається слухання у справі про розподіл майна екс-закоханих.

Акторка Олена Степаненко, на яку Євген Петросян подав зустрічний позов, офіційно подала на розлучення з гумористом.

Про це стало відомо сьогодні, 6 серпня, під час слухання у справі про розподіл майна екс-закоханих у Хамовницькому суді Москви, повідомляє Telegram-канал Mash.

Окрім того, якщо зазвичай парі дається місяць на роздуми і остаточного прийняття рішення щодо розлучення, то у випадку зі Степаненко та Петросяном суддя не лише не дала цього часу, а й оглосила процес закритим.

Також повідомляється, що Степаненко вимагає у суді усі авторські права на спільну з Петросяном творчість. До цього сторони намагалися домовитися про права півроку.

Зауважимо, що у суді інтереси Євгена Петросяна представляє адвокат Сергій Жорін, який свого часу представляв інтереси Софії Ротару, Барі Алібасова, Валерії та Йосипа Пригожина, Іллі Рєзніка.

Олену Степаненко ж у суді представляє юрист Олена Забралова. Вона свого часу захищала президента РФ Володимира Путіна, патріарха Кирила і главу "Роснефти" Ігоря Сечіна.

Нагадаємо, що знаменита пара гумористів Олена Степаненко та Євген Петросян вирішили розлучитися після 33 років шлюбу. Подейкують, що 72-річний Євген Ваганович знайшов собі молоду копію Степаненко. Тим часом акторка має намір відсудити у екс-благовірного більше 80% від спільно нажитого майна.

Вибір редакції