Ольга Цибульська про те, хто викрив її чоловіка: "Цей хтось дуже добре знає нашу сім'ю"

Ольга Цибульська про те, хто викрив її чоловіка: "Цей хтось дуже добре знає нашу сім'ю"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ольга Цибульська про те, хто викрив її чоловіка: "Цей хтось дуже добре знає нашу сім'ю"

instagram.com/cybulskaya

Артистка знає, хто це зробив, однак імен називати не стала.

Українська співачка Ольга Цибульська емоційно відреагувала на викриття її чоловіка у Мережі.

Як відомо, артистка дуже ретельно оберігає коханого від преси, бо він не хоче бути публічним. Проте днями все ж таки з'ясувалося, хто обранець зірки. Виконавиця не лишилася осторонь ситуації, та відверто її прокоментувала.

За словами Цибульської, вона знає, хто "злив" інформацію пресі. До того ж, інформація з'явилася у день релізу нової пісні Цибульської.

"У день релізу моєї пісні хтось злив нібито правдиву інформацію про мого чоловіка, який принципово не хоче бути публічним. Цей хтось дуже добре знає нашу сім'ю, цей хтось дуже добре знає, наскільки це для мене сакральна тема. Наскільки це для мене важлива таємниця, яку я, як мудра жінка, оберігаю. Я не хочу зараз робити якісь заяви, когось звинувачувати. Я просто хочу вам сказати, що сім'я й надалі для мене лишається найважливішим у житті і я далі буду її оберігати", - наголосила Ольга.

Також Цибульська зазначила, що як вони  з чоловіком захочуть заявити про себе, вийти в люди, або запросити до себе додому, вони це обов'язково зроблять.

Ольга Цибульська ретельно приховує чоловіка / instagram.com/cybulskaya

"Коли ми вирішимо з чоловіком вийти в люди, офіційно заявити про себе, щось там розказати, запросити до хати, показати де ми спимо і що ми їмо, ми обов'язково це зробимо. В балеті балерини підсипають в пуанти одна одній цвяхи, в шоубізнесі трохи інакше. Цей хтось давним-давно усіма можливими способами намагається зіпсувати мою репутацію, але я впевнена, що час все розставить по своїх місцях. Будьте адекватними, бережіть себе, бережіть свої сім'ї", - підсумувала Цибульська.

Зазначимо, що днями у Мережі з'явилася інформація про те, ким є чоловік Ольги Цибульської. Справа в тому, що артистка дуже ретельно оберігає коханого від ЗМІ, адже він не хоче бути публічним. Та невідомо хто передав до преси, хто ж є чоловіком Цибульської.

Виконавиця знає, хто це, однак розсекречувати ім'я не захотіла. Цілком можливо, що йдеться про ексдружину Дзідзьо, співачку SLAVIA. Як раніше у своїх інтерв'ю розповідала артистка, їй було дуже неприємно спостерігати, як Цибульська поводиться на людях з тоді ще чоловіком SLAVIA Дзідзьо.

Наступна публікація