Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ольга Цибульська відверто розповіла, чому не показує свого чоловіка

Артистка оберігає чоловіка від публічності.

Українська співачка Оля Цибульська, яка вперше розповіла про важке розставання з колишнім, зізналася, чому не показує свого чоловіка на публіку.

Свое особисте життя артистка дуже ретельно ховає і вважає за краще не показувати її на загальний огляд, йдеться у "Світському житті".

"Коли люди давно живуть у шлюбі вони потім періодично заходять до секс-шопу, щоб якось урізноманітнити своє сексуальне життя. Можливо, коли нам стане нудно жити у шлюбі, і нам захочеться додати туди трохи пліток, то ми разом з чоловіком з’явимося на якійсь обкладинці", - ділиться зірка.

Також Оля Цибульська розповіла, чому цілих чотири роки вона оберігала свого сина від публічності, адже нещодавно зірка показала вперше світлини з ним. Як стверджує артистка, син Нестор не був готовий стати знаменитим.

ВідеоОльга Цибульська наважилася показати сина

Ведучою дитячого пісенного фестивалю стала співачка Ольга Цибульська. Зовсім нещодавно жінка показала українцям власного сина, якого 4 роки ніхто не бачив. Нарешті співачка опублікувала світлини з власною дитиною. Чого Ольга Цибульська так довго чекала цього моменту? Чи пов’язано це з забобонами співачки? Про першу фотосесію Ольги Цибульської з сином – дивіться в сюжеті.

Ольга Цибульська наважилася показати сина

"Той момент, як Нестор почав дивитися на свої фото в Instagram і питати "чому мене не видно" або "чому фото зі спини" я зрозуміла, що він готовий до того, аби я його показала публіці", - зізнається співачка.

Нагадаємо, нещодавно Оля Цибульська розповіла, хто пропонував їй гроші за секс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції