Ольга Фреймут грайливо позувала в супермаркеті в новій фотосесії

Дата публікації
Перегляди
3131
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Відома ведуча стала окрасою видання Pink.

Зірка каналу "1+1" та народний "інспектор" Ольга Фреймут, яка показала струнку фігуру, стала героїнею червневого випуску глянцю Pink.

Головний інспектор країни розповіла в інтерв'ю, як проект "Інспектор Фреймут" змінив її особисте життя, як вона будує стосунки з чоловіками, які відкриття вона робить у своїх нових інспекціях, і якими стануть ресторани в найближчі 10 років.

Зйомки відбувалися вночі в супермаркеті Le Silpo. Кадри були зроблені на фоні вітрин і стелажів з продуктами, фруктами і бакалії. В хлібобулочному відділі Ольга навіть спробувала себе в ролі продавця апетитної випічки і кексів.

Строкатий продовольчий фон доповнювали не менш яскраві літні образи Ольги. Грайливі однотонні сукні, "піжамні" костюми з шортами, прикрашені веселими принтами в матроську смужку і тропічними птахами.

Незважаючи на нічний час, на знімальному майданчику було не до сну. Атмосфера була дружньою і завзятою. Ольга легко перевтілювалася в нові образи і відчувалося, що вони близькі їй за духом. Нічні відвідувачі супермаркету не приховували свого здивування при вигляді телеведучої і фотографувалися.

Ольга Фреймут розповіла про те, що для неї сьогодні "Інспектор Фреймут", і як їй вдається зберігати рівновагу в конфліктних ситуаціях.

"Наша програма - це дзеркало суспільства. І кожен може подивитися на себе з боку. Я стала стриманішою. Я- лакмус, який допомагає людям проявити свій характер. Я - тест на їхню совість. Мені подобається цей образ, в ньому можна постійно розвиватися. Вимогливий український глядач не дозволить бути однаковою. Я шукаю однодумців і вірю, що колись буде окремий продакшн для інспекторів у рамках каналу. Є нечиста сила, а ми будемо чистою силою, яка поспішає на допомогу. Багато матусь вже зараз пишуть, що їхні діти грають в інспектора, почали прибирати в кімнаті. Стежити за чистотою стало модно!"

Також в ексклюзивному інтерв'ю Ольга Фреймут розповіла про те, що залишається за кадром проекту "Інспектор Фреймут" і як вплинув проект на особисте життя і побут:

"Я перестала отримувати подарунки, тому що люди бояться мені не догодити. Коли я приходжу в заклад просто поїсти, з офіціантами навколо мене постійно щось трапляється. Вони то суп на мене виллють, то стакан перекинуть. У житті у мене сформувався внутрішній контроль чистоти. Якщо забруднився рушник, я одразу відправляю його на прання".

Яка робота по дому подобається Ользі найбільше? За яким принципом виховує доньку Злату? На які "граблі" довелося наступати по життю з чоловіками і що лякає Ольгу Фреймут в серйозних стосунках?

"Завжди настає момент, коли почуття переростають у дружбу або жаль. Я це помічаю і вмію дуже швидко з відносин піти. Я не боюся серйозних стосунків. З усіма чоловіками, які були зі мною, я відчувала, що це буде довго, по-справжньому, але не назавжди. Саме слово "назавжди" мене лякає", - зазначила в інтерв'ю Pink Ольга Фреймут.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3131
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація