Ольга Фреймут розповіла, чому її доньку не взяли у шоу "Маленькі гіганти"

Ольга Фреймут розповіла, чому її доньку не взяли у шоу "Маленькі гіганти"

Феймут розповіла, як донька хотіла стати учасницею "Маленьких гігантів"

Злата потайки від мами подавала заявку на кастинг.

Зірка каналу "1+1" Ольга Фреймут, прихильниця якої зробила на честь ведучої тату, зізналася, що її донька Злата хотіла взяти участь у шоу "Маленькі гіганти", йдеться у "Сніданку з 1+1".

Як відомо, Фреймут стала наставницею дитячого талант-шоу. Як розповіла Ольга, донька потайки від неї подала заявку на участь у шоу, проте дівчинка так і не потрапила до проекту.

"Злата хотіла, вона танцює дуже добре, однак через те, що мама-наставниця і дочка-учасниця за форматом не можуть брати участь в одному шоу. Злата без мого відома записалася на цей кастинг, навіть відсилала відео", - сказала Фреймут.

Окрім того Ольга зізналася, що колись обов'язково народить доньці братика або сестричку.

"Я розумію, що це як необхідність і цього дуже хочеться. Це як новий проект, над яким потрібно працювати. Хочеться дітей. Я як подивилася на тих манюнь із "Маленьких гігантів" то зрозуміла, якесь таке покоління дітей, потрібно встигнути і собі таке здобути", - розговорилася ведуча.

Нагадаємо, Ольга Фреймут зізналася, що для неї виховання Злати – це виховання себе. Зірка розповіла про стосунки із донькою.

Зауважимо, в неділю, 18 жовтня, в 21:00 телеканал "1+1" покаже другий епізод дитячого талант-шоу "Маленькі гіганти", в якому можна буде побачити, як Володимир Дантес, Надя Дорофєєва та Ірма Вітовська формуватимуть свої команди. У цьому їм допоможуть зіркові судді - Наталія Могилевська, Олена Шоптенко та Юрій Горбунов.

Повʼязані теми:

Наступна публікація