Ольга Фреймут зізналася, як її змінило народження другої дитини

Дата публікації
Перегляди
4188
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ольга Фреймут зізналася, як її змінило народження другої дитини

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Зірка "1+1" також розповіла подробиці нового проекту.

Ведуча програми "Новий інспектор Фреймут. Міста" на "1+1" Ольга Фреймут прикрасила обкладинку журналу "Теленеделя". У відвертому інтерв'ю телеведуча розповіла про те, як їй вдалося зберегти прекрасну форму після народження другої дитини - сина Валерія.

"Двічі на тиждень займаюся стрейчингом. І безглютенова дієта. Правда, коли у мене знімання, дотримуватися її складно, але я намагаюся", - каже Ольга.

Ольга Фреймут зізналася, що народження дітей змінило її ставлення до власної ваги.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

"На ваги не ставала давно, але ті речі, які носила до народження сина, мені по розміру. Хоча тепер уже на цьому не настільки зациклена, як раніше. Розумію, що дала дитині життя, а це важливіше, ніж контури тіла".

Ольга Фреймут зазначає, що, незважаючи на те, що програма "Новий інспектор Фреймут. Міста" ще не вийшла в ефір, вона вже викликала суспільний резонанс. Команда проекту співпрацює з авторитетними міжнародними організаціями та Інститутом соціально-економічних досліджень (ІСЕД), що дозволяє отримувати актуальну інформацію про бюджети міст.

"У проекті ми вивчаємо міську еліту. Ми знаємо, скільки грошей отримує місто, скільки витрачає. Якщо вірити деклараціям, деякі мери голі й босі - у них немає жодного квадратного метра нерухомості. При цьому живуть в хоромах. Зрозуміло, чому вони на нас зляться".

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Таємні агенти допомагають телеведучій дізнатися подробиці побуту міської еліти, що викликає реакцію місцевої влади.

"Ми в курсі, на яких машинах наші представники еліти їздять, скільки у кого позашлюбних дітей, хто чия коханка, чия дружина фарбує волосся у місцевому салоні краси, а у чиєї є будинок в Лос-Анджелесі, тому фарбується вона там", - каже Ольга Фреймут.

Нагадаємо, в проекті "Новий інспектор Фреймут. Міста" Ольга Фреймут з командою експертів проінспектує 8 міст України та оцінить їх за п'ятьма критеріями: освіта, медицина, безпека, харчування, еліта. Телеведуча вкаже на недоліки і дасть пораду, як зробити міста більш комфортними для життя простих українців. Проект "Новий інспектор Фреймут. Міста" стартує на "1+1" в листопаді.

Наступна публікація