Ольга Горбачова поділилася, які практики допомагали їй досягти оргазму

Артистка серйозно вивчала усілякі стародавні знання.

Співачка Ольга Горбачова, яка останнім часом зосередилася на просвітлінні та навчанню жінок, згадала, як сама до цього йшла, йдеться у "Світському житті".

За словами Ольги, її коханий Юрій Нікітін був її першим чоловіком, тож тоді вона не знала свого тіла і не розуміла, як поводитися. Згодом артистка почала вивчати спеціальні практики.

"У мене це був перший чоловік. Я взагалі про себе нічого не знала. В сучасному світі жінка дізнається про себе через кількість різних чоловіків. Це хибний шлях. Можна дізнатись про себе, використовуючи стародавні знання, даоські сексуальні практики, слав'янську ягу, тантричні практики", - почала перераховувати Горбачова.

Артистка додала, що починала цим займатися, коли не мала партнера. Співачка робила це для свого сексуального здоров'я.

Ольга розповіла, у чому ж полягають ці сексуальні практики.

"У вправах. Є якийсь примітивний, як це називають, вумбілдинг. Це такий самий як бодібілдинг. Так само як можна накачати м'язи ззовні, то можна і внутрішньо накачати ці м'язи. Але це найпростіший шлях. Я, до речі, робила ці вправи вже після пологів других і не доробила, про що шкодую. Через кілька років після цього я практикувала, є такий даоський комплекс для жінок, і мені дуже сподобалась дельфіняча тантра. Вона визиває такі незвичні відчуття в тілі", - розговорилася Горбачова.

Артистка поділилася також, що не боїться показати старшій доньці, 12-річній Поліні, свій пікантний кліп на пісню "Повезло", де вона навчає жінок сексуальним практикам.

"Я не боюся. Більше того, я їй його показала. Мій кліп науково-популярний, слово "оргазм" там це лише медичний термін", - прокоментувала співачка.

Нагадаємо, в середині квітня Ольга Горбачова кумедно допитала свого чоловіка Юрія Нікітіна на дні народження Білик.

ВідеоОльга Горбачова зняла кліп про досягнення жінками оргазму: Шкодую, що покинула займатися вум-білдінгом

Залиште свій коментар