Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ольга Сумська озвучила героїню у новому серіалі "Величне століття. Нова володарка"

Акторка озвучить владну валіде-султан.

24 вересня о 17:10 на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра турецького серіалу "Величне століття. Нова володарка", спеціально для якого був відтворений знаменитий палац Топкапи.

Сюжет фільму розгортатиметься навколо нового володаря Османської імперії Ахмеда І, нащадка легендарної Роксолани й султана Сулеймана, та грецької красуні Анастасії, яка згодом носитиме ім’я Кесем. 

Сумська, Величне століття_3
прес-служба каналу "1+1"
Ахмед І і Кесем

Юний падишах має повернути втрачену силу держави, встановити свої закони і правила всупереч могутності рідної бабусі Сафіє-султан, яка прибрала до рук владу над імперією. Піклуючись лише про своє багатство, Сафіє привела Османщину до занепаду.

Сумська, Величне століття_7
прес-служба каналу "1+1"

Владну валіде-султан зіграла відома турецька акторка і співачка Хюлья Авшар. Роль небезпечної і мудрої Сафіє їй ідеально пасує, адже в житті Авшар теж має непростий характер. Запрошуючи акторку на знімання, продюсери мали виконати всі її умови: в гримерці поставити масажне крісло, регулярно приносити свіжі фрукти й мінеральну воду певної марки, яку п'ють Джастін Тімберлейк, Мадонна, Ріанна і Бейонсе.

А от  загововорить валіде у"Новій володарці" голосом української Роксолани Ольги Сумської.  

Сумська, Величне століття_6
прес-служба каналу "1+1"
Сафіє-султан і Ахмед І

"Мій тато завжди радив шукати в ролі характер, — говорить Ольга Сумська — Сафіє-султан володіє колосальною енергетикою, вона не говорить зайвих слів і одним поглядом зелених очей змушує скоритись їй".

Ольгу Сумську захопили масштаби серіалу "Нова володарка", оздоблення палацу та гра й образи акторів. Акторка зізнається, що через 20 хвилин перегляду вона повністю входить в образ валіде і занурюється в атмосферу епохи Османської імперії. 

Сумська, Величне століття_1
прес-служба каналу "1+1"

"Я насолоджуюсь грою Хюльї Авшар та її унікальною зовнішністю", — додала зірка.

Нагадаємо, що прем’єра серіалу "Величне століття. Нова володарка" відбудеться 24 вересня о 17:10  на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції