Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ольга Сумська похизувалася копією коштовної каблучки Гюррем Султан

Артистка пригадала, що її найбільше приголомшило у зніманнях "Роксолани".

Українська актриса Ольга Сумська, для якої Роксолана є знаковою роллю, пригадала, що її найбільше приголомшило під час знімань серіалу "Величне століття. Роксолана", йдеться у "Світському житті".

Актрисі дуже сподобалися коштовності (які називали лал) Гюррем Султан - унікальна каблучка в 86 карат, яку Гюррем подарував султан Сулейман.

"Він закритий, він охороняється. І я коли хотів його потаємно сфотографувати, я це зробив і на мене накинулося чотири чи п’ять охоронців. Але сказали, що люди з кіно і знімали фільм", - пригадав чоловік Ольги Віталій Борисюк.

"І я думаю: "Боже, як я такий хочу". І я замовила Віталію такий лал, і він мені подарував. Це не діамант, але це точна копія того лалу - 86 каратів", - додала Сумська, демонструючи каблучку.

Ольга Сумська_1

Також актриса поділилася враженнями від озвучки владни валіде-султан у турецькому серіалі "Величне століття. Нова володарка".

ВідеоАкторка Ольга Сумська розповіла, чим її причарував Олег Винник

Акторка Ольга Сумська завітала на річницю утворення Турецької республіки. Народна артистка сказала, що її запросила особисто дружина посла. Акторка також пригадала, як у молодості зіграла Роксолану і вперше потрапила до Туреччини. Палац, у якому проходили зйомки, виявився не таким розкішним і яскравим, сказала Сумська. Ольга також розповіла, як проходили зйомки у кліпі Олега Винника. 

Акторка Ольга Сумська розповіла, чим її причарував Олег Винник

"Яка роль, і скільки мені довелося докласти зусиль і віддати своїх емоції, серце, переживання, тому що це трагедійна роль. Вона втрачає своїх дітей. Хай Господь милує. Для мене це просто перлинна цього серіалу. Вона є однією із найкрасивіший жінок нового сезону "Нової володарки", - зазначила Ольга.

Нагадаємо, Ольга Сумська сказала, що Олег Винник випромінює сексуальність на знімальному майданчику. Вона знялася у його кліпі на пісню "Роксолана".

Залиште свій коментар

Вибір редакції