Ольга Сумська здивувала, що була "гидким каченям" у дитинстві

Артистка розповіла про дитячі роки.

Українська акторка Ольга Сумська, яка знялася у відвертій фотосесії, приголомшила своїми дитячими фото, йдеться у "Світському житті".

Зіркова красуня зізналася, що колись була гидким каченям. Це на святкуванні ювілею Ольги підтвердив її колишній чоловік Євген Паперний.

"Вона була гидким каченям. Очкарик, слепондя. З якоюсь такою дивакуватою стрижкою. Це той самий класичний варіант, коли гидке каченя перетворилося на лебедя", - зауважив Паперний.

Ольга Сумська в дитинстві

Сумська за такі слова на колишнього не ображається. Ба більше, Ольга зауважила, що поважає його за щирість.

"Я його за це шаную, він багато про мене знає, ще з дитинства. Десь років до 16 я була дійсно гидким каченям. Величезні окуляри, височенна, вища за всіх у класі, згорблена завжди. Я не знала про себе нічого. Тільки потім, коли я вступила до театрального, педагоги відкрили мені очі, як то кажуть", - згадала юні роки Сумська.

Ольга Сумська в дитинстві

Акторка також розповіла, що щаслива, що зараз дуже тепло спілкується із першим чоловіком. Як відомо, Сумська залишила Паперного заради Борисюка. Однак зараз, стверджує Ольга, всі конфлікти та образи залишилися у минулому.

"Це було дуже бурхливе розлучення. Конфлікти, які колись були, зійшли нанівець і все вирівнялось. Сьогодні ми в найкращій іпостасі своїх стосунків: граємо на одній сцені, ми спілкуємося, ми обіймаємося, ми шануємо одне одного", - прокоментувала Сумська.

Нагадаємо, Ольга Сумська придбала квартиру в Києві. Наразі акторка робить там ремонт.

ВідеоЯк Сумська 50 років святкувала: оголені фото і танець живота на банкеті

Залиште свій коментар

Наступна публікація