Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ольга Сумська зізналася, як няньчить свою онучку

Акторка виховує 2-річну онуку Єву.

Українська акторка Ольга Сумська, яка нещодавно замилувала рідкісними знімками з донечками та мамою, розповіла, чи часто бачиться зі своєю онукою Євою, йдеться у "Світському житті".

Нещодавно старша донька Ольги Сумської Антоніна, що мешкає у Москві, завітала у гості до Києва. Артистка розповіла, що бачить свою онуку не так часто, як хотілося б.

"Так, моя онука вже не раз бувала у Києві. Хотілося б частіше, адже це велике щастя. Я не випускала її з рук, тому що це моя любов, моя сила, енергія", - говорила акторка.

Також зірка розповіла, що має особливий підхід до виховання онуки.

ВідеоОльга Сумська похизувалася, із якими обов’язками вона як бабуся справляється найкраще

Ольга Сумська розказала, скільки в її домашній колекції вишиванок, а також поділилася, як прибрати негатив з одягу. Нещодавно в народної артистки гостювала її онучка, яка проживає в Москві. Сумська поділилася, як це – бути бабусею. Зіркові зізнання – дивіться в сюжеті.

Ольга Сумська похизувалася, із якими обов’язками вона як бабуся справляється найкраще

"Гуляю і годую її і сплю з нею. Це ж мистецтво приспати вдало дитину, адже можна говтати дитину годину і більше. Я співаю їй українські пісні, читаю молитви. Це мій особистий підхід", - зізнається Сумська.

Ольга Сумська розказала, як ніжно називає її онука.

"Вона мене називає "Уля", що означає скорочено від бабулі і Оля. Вона чомусь на мене не каже "баба", може тому, що я не схожа на бабусю", - поділилася акторка.

Нагадаємо, 2017 року Ольга Сумська офіційно підтвердила, що стала бабусею. Зірка розсекретила народження онучки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції